Oferta pracy

IT Manager

x-kom sp. z o.o. O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i zarządzanie projektem, w tym: budżetem, zakresem, harmonogramem i jakością

  • Zarządzanie zespołem ok. 30 – 40 osób

  • Odpowiedzialność za terminową realizację projektów w obszarze developmentu

  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług (outsourcing IT)

  • Zarządzanie komunikacją w projekcie

  • Koordynacja współpracy pomiędzy zespołami

  • Weryfikacja działań zespołów, w tym przestrzegania jakości i efektywności wykonywania zadań

  • Mierzenie, raportowanie i prezentowanie postępów w projekcie

  • Współpraca z Kierownikiem działu development przy wyznaczaniu celów dla zespołów oraz realizacji innych działań

  • Koordynacja przygotowywania pakietów wdrożeniowych

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku kierowniczym w obszarze wytwarzania oprogramowania

  • Certyfikat Agile PM

  • Umiejętność zarządzania projektami

  • Umiejętność budowania i zarządzania zespołami developerskimi (rekrutacja, rozwój, motywacja, oceny okresowe etc.)

  • Doświadczenie w pracy z zewnętrznymi dostawcami usług

  • Znajomość technologii informatycznych w stopniu pozwalającym na zrozumienie zespołu i środowiska pracy

  • Proaktywne podejście do realizowanych zadań, inicjatywa w działaniu

  • Umiejętność efektywnej komunikacji i rozwiązywania problemów

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Zorientowanie na cel

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Znajomości języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację

Mile widziane

  • Znajomość SAFe

  • Znajomość branży retail/e-commerce

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o wysokich standardach i niekorporacyjnej atmosferze pracy

  • Możliwość zatrudnienia na umowę o pracę lub B2B

  • Możliwość uczestniczenia w konferencjach branżowych i szkoleniach

  • Elastyczne godziny pracy

  • Laptop i dodatkowe monitory

  • Biuro o wysokim standardzie (game room, chill room, kantyna, rowerownia, prysznic) – obecnie praca zdalna

  • Pracę w rozwijającym się środowisku biznesowym, dającym okazję do praktycznego wykorzystywania umiejętności

  • Udział w bieżących projektach oraz możliwość wprowadzania nowych pomysłów i rozwiązań

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • strefa relaksu

  • zajęcia językowe