Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

IT Manager

Hart Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Gustawa Morcinka 43

Opole

Twój zakres obowiązków

  • współtworzenie kierunków rozwoju informatycznego,

  • koordynację prac zespołów projektowych, w tym firm zewnętrznych,

  • zapewnienie bezpieczeństwa informatycznego i ciągłości pracy,

  • zarządzanie systemami informatycznymi,

  • monitorowanie stopnia bezpieczeństwa dostępu do zasobów firmowych,

  • usprawnienie i nadzorowanie istniejących procesów prowadzenia projektów IT.

Nasze wymagania

  • min. 6-lat doświadczenia w zarządzaniu procesami i projektami IT,

  • umiejętność zarządzania i współpracy z ludźmi,

  • umiejętność pracy nad wieloma projektami czy zadaniami,

  • umiejętność osiągania wyznaczonych celów i doprowadzania podjętych zadań do końca,

  • silna motywacja, samodyscyplina, otwartość na zmiany i zdolność dostosowania,

  • wysokie zdolności interpersonalne, negocjacyjne i analityczne.

To oferujemy

  • pracę w ambitnej i dynamicznie rozwijającej się firmie

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę 10.000-15.000 zł netto

  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie

  • bogaty pakiet benefitów w tym dostęp do Programu Multisport, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach

  • program poleceń dla pracowników

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Podstawowe etapy rekrutacji:

  • 1 etap - rozmowa rekrutacyjna on line (telefon, teams),

  • 2 etap - rozmowa rekrutacyjna - wizyta w siedzibie firmy

Szukamy osoby odpowiedzialnej za zarządzanie projektami oraz planowanie pracy zespołu IT

Przewiń do profilu firmy