Oferta pracy

IT Manager

Michael PageO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Menedżer
IT ManagerNumer ref.: JN -052021-2576275

Do Twoich głównych obowiązków jako IT Manager będzie należało zarządzanie kilkuosobowym zespołem IT oraz koordynacja i nadzór pracowników jak i firm zewnętrznych dla zapewnienia pełnej realizacji zadań.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma z branży budowlanej.

Opis stanowiska

  • Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem systemów, oprogramowania, sieci LAN i WAN oraz usług w "chmurze"
  • Koordynacja i nadzór pracy podległych pracowników oraz firm zewnętrznych współpracujących dla zapewnienia pełnej realizacji zadań
  • Monitorowanie bezpieczeństwa w obszarze IT
  • Monitorowanie poziomu usług informatycznych
  • Projektowanie infrastruktury informatycznej w biurach budów
  • Współudział w projektach innych działów w obszarze IT
  • Prowadzenie audytu wewnętrznego w zakresie legalności oprogramowania i systemu ISO
  • Nadzór nad sprawnym działaniem centrali telefonicznej
  • Wsparcie zadań w zakresie telefonii komórkowej i iPlus
  • Zarządzanie kontaktami z kluczowymi dostawcami
  • Opracowywanie analiz finansowych z zakresu IT
  • Monitorowanie sprzętu IT
  • Budowanie automatów usprawniających pracę
  • Monitorowanie wydajności
  • Zapewnienie zgodności procedur związanych działaniem działu IT oraz systemu ISO
  • Przygotowywanie raportów na potrzeby przełożonych

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe, profil informatyczny lub pokrewny
  • Bardzo dobra znajomość systemów stacji roboczych, komputerów mobilnych oraz serwerów
  • Praktyczna znajomość zagadnień związanych z technologiami informacyjnymi (Microsoft, Unix,TCP/IP, bazy danych, usług w chmurze)
  • Znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane doświadczenie w branży budowlanej
  • Sumienność i skrupulatność
  • Umiejętność kierowania zespołem i zarządzania działem IT
  • Umiejętności analityczne, komunikacyjne i interpersonalne

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i benefity
  • Praca w ciekawej, rozwijającej się firmie
  • Możliwość pracy hybrydowej

Ogłoszenie archiwalne