Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

IT Manager

Perfect Gym Solutions S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój zespołu specjalistów (~5. pracowników) i dbanie o wymagane kompetencje,

  • Zarządzanie infrastrukturą informatyczną (SysOps), w tym nadzór nad centrami danych i dostępnością usług SaaS zgodnie z SLA w formacie 24x7x365,

  • Zarządzanie wewnętrznymi usługami IT na kanwie ITSM (w tym HelpDesk) i bezpieczeństwem danych,

  • Rozwój systemów informatycznych w spółce (m.in. Salesforce CRM, Microsoft DWH) i zapewnienie integracji pomiędzy tymi systemami,

  • Opracowywanie i wdrażanie strategii IT oraz udział w prowadzonych projektach na styku biznesu i IT,

  • Nadzór nad licencjonowanym oprogramowaniem oraz kontrola zewnętrznych dostawców rozwiązań oraz sprzętu IT,

  • Realizacja i utrzymanie procedur związanych z systemem zarządzania bezpieczeństwem informacji w ramach wytycznych GDPR oraz ISO27001

  • Przygotowanie i kontrola budżetu IT

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne,

  • Odpowiednie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku kierowniczym,

  • Doświadczenia w pracy z usługami sieciowymi, w tym SaaS/PaaS/IaaS

  • Wiedza z zarządzania infrastrukturą informatyczną (software/hardware)

  • Praktyczna znajomość ITIL (z naciskiem na Service Delivery, Service Level Management),

  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami lub udział w realizacji większych projektów,

  • Otwartość na budowanie procesów od zera i chęć realnego wpływu na rozwój działu IT w firmie,

  • Analityczne myślenie i umiejętność rozwiazywania złożonych problemów,

  • Język angielski na poziomie C1 – warunek konieczny

  • Język polski – poziom komunikatywny

Mile widziane

  • Praca w dziale IT lub Wsparcia Technicznego (min. 3 lata)

  • Znajomość narzędzi automatyzacji (DevOps)

  • Znajomość technologii .NETowych,

  • Znajomość relacyjnych baz danych i SQL,

  • Certyfikaty (ITIL, CISSP, CISM, CISA, CEH lub CRISC)

  • Znajomość ISO 27001 i praktyk GDPR

  • Odpowiedzialność za budżet IT

To oferujemy

  • Współpracę w oparciu o B2B, 14000 zł netto (bez VAT)

  • Dalszy rozwój kariery w kierunku Dyrektora IT

  • Elastyczne godziny pracy

  • Benefity: Multisport oraz pakiet medyczny w Lux Med

  • Pracę w międzynarodowym środowisku;

Perfect Gym Solutions S.A. to firma oferująca wszechstronne i zaawansowane technologicznie rozwiązanie do zarządzania m.in. klubami fitness, obiektami sportowymi. Naszym celem jest wspieranie rozwoju naszych klientów oraz pomoc w nadążaniu za najnowszymi światowymi trendami w zakresie oprogramowania. Naszej marce zaufało już ponad 1000 klientów w 40 krajach świata, obsługujących ponad 2 mln klientów.

IT Manager

Lokalizacja: Warszawa

Rodzaj umowy: kontrakt (B2B)

Współpraca: długofalowa

Przewiń do profilu firmy