Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

IT Manager

MOTORENT SP. Z O.O.

  • Ostrobramska 34, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Ostrobramska 34

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • pełny nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem systemów, oprogramowania, sieciami lokalnymi oraz rozległymi firmy (punkty wynajmu rozproszone po kraju)

  • dbanie o utrzymanie infrastruktury IT

  • kierowanie zespołem specjalistów IT

  • organizowanie stałego wsparcia technicznego dla pracowników i kontrahentów,

  • prowadzenie raportów na temat podejmowanych działań

  • identyfikowanie ryzyka w zakresie IT

  • planowanie rozbudowy i modernizacji infrastruktury oraz systemów informatycznych w celu spełnienia biznesowych potrzeb firmy,

  • rozwój i implementacja rozwiązań adresujących potrzeby organizacji,

  • kontrola serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego dotyczącego sprzętu teleinformatycznego

  • planowanie szkoleń dla pracowników firmy z zakresu informatyki

  • współudział w kreowaniu strategii i planów rozwojowych IT.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w zarządzaniu kilkuosobowym zespołem IT

  • dobra znajomość rynku i technologii związanych z IT

  • samodzielność i elastyczność w działaniu

  • umiejętności sprawnego działania pod presją czasu

  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • umiejętności analityczne i taktyczne

  • gotowość do aktualizacji wiedzy

To oferujemy

  • praca mieszana (stacjonarna w biurze+ zdalna)

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub B2B

  • atrakcyjny pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, dofinansowanie do posiłków, dofinansowanie wypoczynku)

  • atrakcyjne pakiety wynajmu aut w sieci Hertz Polska

  • rozwój kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach i kursach.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

Hertz Rent a Car jest największą siecią wypożyczalni samochodów na świecie. Posiada ponad 10 000 biur wynajmu w 146 krajach. Hertz w Polsce to nowoczesna organizacja z historią sięgającą blisko 50 lat. Posiada 26 biur wynajmu samochodów ulokowanych na lotniskach i w centrach największych miast. Obecnie dysponuje flotą ponad 2000 nowych samochodów różnych marek i klas, należąc do grona liderów branży.

Przewiń do profilu firmy