Oferta pracy

IT Manager

Angelini Pharma Polska Sp. z o.o

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie współpracą z zewnętrzną firmą IT świadczącą usługi z zakresu obsługi systemów, serwisu sprzętu oraz wsparcia IT dla pracowników

  • kontakt z centralą w Rzymie i zgłaszanie oraz egzekwowanie w centralnym IT wykonywania wewnętrznych usług informatycznych zgodnie z potrzebami lokalnej Spółki

  • zarządzanie projektami wdrożeń systemów, np. SAP Concur, projekty BI oraz udział w projektach międzydziałowych

  • współpracę z Zarządem w zakresie nowych wdrożeń i projektów

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne

  • doświadczenie w zakresie profesjonalnego zarządzania projektami

  • minimum pięcioletnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem oraz infrastrukturą IT

  • proaktywną postawę, ducha przedsiębiorczości i szerokie spojrzenie na funkcjonowanie firmy z perspektywy narzędzi i procesów IT

  • znajomość j.angielskiego na poziomie zaawansowanym

  • znajomość infrastruktury opartej na Windows

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę B2B

  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • inicjatywy dobroczynne

Angelini to międzynarodowa grupa, lider w dziedzinie zdrowia w zakresie produktów farmaceutycznych i konsumenckich. Grupa Angelini obchodzi 100 lecie istnienia, obecnie posiada oddziały w 20 krajach oraz globalną sieć dystrybucji.

Cechą wyróżniającą Angelini Pharma Polska jest dobra atmosfera pracy, która w dużej mierze wynika ze swobodnej i bezpośredniej komunikacji pomiędzy pracownikami oraz współpracy opartej na wzajemnym szacunku i zaufaniu.

Przewiń do profilu firmy