Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

IT Manager

DP Polska S.A.

Dąbrowiecka 30

Praga-Południe

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Nadzorowanie 1 i 2 linii wsparcia działających w trybie 24/7/365

  • Zarządzanie projektami informatycznymi dotyczącymi Centrali (Warszawa), Contact Center (Warszawa), 2 Magazynów (Warszawa i Łódź) i 120 restauracji (cała Polska)

  • Optymalizacja procesów z obszaru IT

  • Optymalizacja i prognoza kosztów z obszaru IT, w tym kosztów licencji

  • Opracowywanie i aktualizacja dokumentacji z obszaru IT

  • Współpraca z Członkiem Zarządu Spółki w obszarze IT

  • Współpraca z Domino’s Pizza International w zakresie Cyber Security oraz tailored-made POS

  • Administracja umowami i fakturami IT

  • Współpraca z dostawcami zewnętrznymi IT w tym dostawcą e-Commerce, dostawcą infrastruktury i systemu telefonicznego

Nasze wymagania

  • Minimum 7 lat doświadczenia jako IT Project Manager, IT Manager

  • Minimum 5 lat doświadczenia w HoReCa/QSR oraz w zarządzaniu 1-wszą i 2-gą linią wsparcia działającą 24/7/365

  • Minimum 3 lata doświadczenia z systemami średniej klasy ERP, e-Commerce/DXP

  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami IT, w oparciu o zespoły działające w różnych strefach czasowych

  • Bardzo dobry poziom znajomości języka angielskiego (minimum B2)

  • Znajomość podstaw przepisów RODO

Mile widziane

  • Doświadczenie w Big Data, AI, Data Science

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie i możliwości rozwoju zawodowego w firmie odpowiedzialnej za jedne z najpopularniejszych marek w branży gastronomicznej w Polsce i na świecie

  • Ubezpieczenie NNW od pierwszego dnia pracy

  • Możliwość łączenia pracy zdalnej z pracą w biurze firmy na Saskiej Kępie

  • 30 minut przerwy w ciągu dnia pracy (wliczonej w czas pracy)

  • Zniżkę -50% na wszystkie dania z naszych kart menu

  • Serdeczną atmosferę pracy w zgranym zespole

  • Udział w eventach firmowych (wyjazdy, grille)

  • Bezpośredni wpływ na rozwój obszaru IT w firmie

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • zniżka -50% na wszystkie dania z naszych kart menu

Co kryje się za sukcesem jednej z najlepszych na świecie marek restauracyjnych? To ludzie, którzy chcą, aby każdy dzień był lepszy od poprzedniego. Niezależnie od tego, czy wprowadzamy nowe technologie, takie jak Digital Experience Platform, czy też opracowujemy pyszne, nowe pozycje w menu, to zawsze jesteśmy oddani naszym Klientom.

Skupiamy się na robieniu wspaniałej pizzy (i nie tylko) w około 17 000 restauracji na 90 rynkach na całym świecie. Wiele się wydarzyło od czasu powstania Domino’s w 1960 r. w Ann Arbor, w USA, ale najlepsze jest to, że dopiero się rozkręcamy!

Przewiń do profilu firmy