Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

IT Manager

EURO HOLDING - sp. z o.o.

Krucza 16/22

Śródmieście

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • VMware

  • Active Directory

  • Hyper-V

Mile widziane

  • Zabbix

  • PowerShell

  • Bash

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z zarządem w zakresie dostosowywania, optymalizacji i rozwoju systemów IT

  • Nadzór nad systemami alarmowymi, telekomunikacyjnymi, CCTV

  • Administrowanie siecią „stroną internetową, intranetem”

  • Administrowanie serwerami firmowymi

  • Wdrażanie rozwiązań w obszarze IT

  • Współpraca przy nadzorze nad ewidencją sprzętu IT i aktualizacja dokumentacji

  • Definiowanie i wdrażanie strategii bezpieczeństwa teleinformatycznego firmy

  • Prowadzenie procesu wyboru partnerów informatycznych w ramach procedur wewnętrznych, negocjacje umów, realizacja zawartych umów

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Wykształcenie związane z obszarem IT

  • Samodzielność i kreatywność w działaniu

  • Znajomość systemów Linux

  • Znajomość systemów Windows

  • Dobra znajomość zagadnień sieciowych opartych na protokole TCP/IP

  • Znajomość Active Directory

  • Znajomość środowiska wirtualizacji: Vmware, Hyper-V

  • Znajomość narzędzi związanych z monitoringiem sieci np. : Zabbix

  • Znajomość obsługi i konfiguracji urządzeń sieciowych: DELL, Ubiquiti, Fortigate;

  • Umiejętność pisania skryptów (PowerShell, batch)

  • Znajomość platformy M365

  • Znajomość programów ERP

To oferujemy

  • Maksymalną samodzielność i odpowiedzialność na powierzonym stanowisku

  • Stabilne zatrudnienie, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Prywatną opiekę medyczną Medicover, ubezpieczenie grupowe, kartę Multisport

  • Wynagrodzenie netto do 15.000,- miesięcznie – w zależności od doświadczenia i umiejętności

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Euro Holding www.euroholding.pl powstał kilkanaście lat temu jako grupa spółek kapitałowych, w skład której wchodzą firmy oferujące profesjonalne i kompleksowe usługi dla biznesu.

Przewiń do profilu firmy