Oferta pracy

IT Manager

Grafton Recruitment

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja pracy zespołów IT w ramach pierwszej oraz drugiej linii wsparcia w Polsce oraz innych oddziałach międzynarodowych firmy.

  • Rekrutacja pracowników, coaching, motywowanie, tworzenie ścieżek kariery, dedykowanych szkoleń oraz ustalanie zakresu odpowiedzialności w ramach wykonywanych zadań.

  • Koordynacja wewnętrznych projektów IT, czuwanie nad wdrażaniem zmian w infrastrukturze we wszystkich oddziałach firmy.

  • Wsparcie w otwieraniu nowych oddziałów, dostosowywanie nowo zakupionych spółek do standardu firmy.

  • Nadzór nad rozwojem infrastruktury teleinformatycznej firmy (sieć, serwery, platformy chmurowe, infrastruktura hybrydowa) poprzez zapewnienie bieżącej ich dostępności, monitoringu systemów informatycznych, a także dostarczania rozwiązań w zakresie ich ulepszania (efektywność kosztowa i standaryzacja technologiczna).

  • Zapewnienie poufności, integralności i dostępności systemów informatycznych oraz przetwarzanych w nich danych.

  • Dbałość o standardy bezpieczeństwa (ISO 27001).

  • Współpraca z dostawcami rozwiązań IT poprzez opracowywanie zapytań ofertowych i ewaluacja ofert informatycznych (wprowadzanie nowych narzędzi do firmy, negocjacja warunków umów, nadzorowanie SLA dla dostarczanych rozwiązań z zewnątrz).

  • Przygotowywanie i nadzór nad budżetem IT na dany rok kalendarzowy (Capex/Opex).

  • Praca z systemem Service Desk w celu bieżącego monitorowania realizacji zgłoszeń.

  • Proponowanie zmian/ulepszeń przy opracowaniu KPI dla poszczególnych grup wsparcia w ramach 1 i 2 linii wsparcia.

  • Dbanie o aktualność dokumentacji technicznej i procedur obowiązujących w Dziale IT poprzez ich opiniowanie, pomoc w ich standaryzacji oraz realizacji przez Zespół Specjalistów IT.

  • Branie czynnego udziału w opracowaniu i dostosowywaniu procesów wewnątrz firmowych z udziałem Działu IT (New Hire/Leaver/Machines Life Cycle).

Wymagania pracodawcy

  • Min. 5 lat doświadczenia w zarządzaniu zespołem IT i usługą typu Help-Desk, najlepiej w organizacji posiadających wiele oddziałów w różnych lokalizacjach na świecie.

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne.

  • Kompetencje społeczne oraz doskonałe umiejętności menadżerskie.

  • Znajomość praktyk SLA (raportowanie KPI zespołów, praca z incydentami oraz change managementem w ramach działu IT).

  • Doświadczenie w organizacji pracy 1 i 2 linii wsparcia w oparciu o metodykę ITIL.

  • Znajomość zagadnień sieciowych, serwerowych, rozwiązań typu cloud oraz bezpieczeństwa IT.

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny).

  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu rozproszonymi zespołami (z różnych lokalizacji i biur firmy/w tym zagranicznych – virtual team management).

  • Mile widziane doświadczenie w integracji infrastruktury IT różnych spółek w ramach grup.

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B.

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji (na rynku od 2008, 1200+ pracowników na pokładzie, lokalizacje w 6 krajach).

  • Model „office as an option” – Ty wybierasz czy pracujesz z biura czy zdalnie!

  • Pakiet benefitów (opieka medyczna Luxmed, karta MultiSport, ubezpieczenie na życie).

  • Wsparcie w podnoszeniu kwalifikacji (programy rozwoju zdolności, centra kompetencyjne, sesje dzielenia się wiedzą, webinaria społecznościowe - ponad 110 możliwości szkoleniowych rocznie).

  • Elastyczne godziny pracy (możesz zacząć w dowolnych godzinach pomiędzy 7 a 10).

  • Zróżnicowane i inkluzywne środowisko pracy, kierujące się wartościami.

  • Możliwość kreowania naszej wspólnej społeczności – poleć znajomych by zyskać bonusy.

Grafton Recruitment jest międzynarodową agencją doradczą działającą w obszarze HR, zajmującą się rekrutacją specjalistów oraz kadry zarządzającej średniego szczebla. Kompleksowo wspiera projekty typu greenfield, dokonuje analizy planów inwestycyjnych i ekspansji pod kątem potencjału rynku, infrastruktury i zasobów ludzkich. Działa zgodnie z najwyższymi standardami, koncentrując się na efektywności i budowaniu trwałych relacji z firmami i kandydatami. Świadczy usługi w całej Polsce, stacjonarne biura znajdują się w Warszawie Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Katowicach i Łodzi, prowadzi projekty w Trójmieście. W Polsce świadczy usługi od 1997 roku, od 2018 roku jest częścią Gi Group, jednego z globalnych liderów świadczących usługi na rzecz rozwoju rynku pracy. Więcej: www.grafton.pl

Przewiń do profilu firmy