Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Oferty z aktywnym „Aplikuj szybko” oznaczają, że możesz zaaplikować jednym klinięciem. „Aplikuj szybko” korzysta z dokumentów oraz treści wiadomości do pracodawcy używanych przez Ciebie przy ostatnim aplikowaniu. Możesz je zmienić, klikając przycisk „Edytuj”.

IT Manager

Essilor Optical Laboratory Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Annopol 3, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Essilor Optical Laboratory Polska Sp. z o.o.

Annopol 3

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie i rozwijanie zespołu IT (4 osoby)

  • Zapewnienie bezpieczeństwa systemu informatycznego i danych firmy

  • Nadzór nad zapewnieniem integralności i dostępności systemów IT

  • Utrzymanie niezakłóconego funkcjonowania infrastruktury informatycznej zakładu (serwery, sieć,) pracującego operacyjnie przez 24h/dobę, w tym poprzez analizę zdarzeń w infrastrukturze oraz uczestnictwo w rotacyjnych dyżurach

  • Dbałość o wysoką jakość i terminowość realizowanych projektów IT

  • Ścisła współpraca z biznesem, ocena propozycji rozwiązań oraz przełożenia potrzeb na rozwiązania IT

  • Definiowanie poziomów dla prowadzonego wsparcia IT oraz nadzór na jego bieżącą realizacją

  • Zarządzanie oraz poprawę dostępności oraz jakości zewnętrznych usług IT

  • Nadzór i kontrola dostępu pracowników firmy do danych, programów i systemów informatycznych

  • Zarządzanie budżetem IT

  • Udział w planowaniu rozwoju infrastruktury i projektowanie ogólnej architektury zasobów technologii informacyjnej

  • Wdrażanie nowych systemów informatycznych w celu ułatwienia działań operacyjnych i usprawnienia zarządzania firmą

  • Rozwijanie i implementowanie oraz nadzór nad raportami i dokumentacją dotyczącą sieci i systemów operacyjnych, jak również polityk i procedur

  • Nadzór i czynny udział w zapewnieniu zgodności procedur i innych przepisów wewnętrznych i zewnętrznych w zakresie ochrony danych i bezpieczeństwa systemów informatycznych firmy

  • Nadzór nad zapewnieniem poufności przetwarzanych danych osobowych i informacji (RODO)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki techniczne i informatyczne)

  • Przynajmniej 5-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w dużej organizacji o międzynarodowym zasięgu (doświadczenie w firmie produkcyjnej będzie dużą zaletą)

  • Wiedza z zakresu zagadnień sieciowych, bezpieczeństwa IT oraz ciągłości działania systemów informatycznych (SQL Server + t-SQL + ssrs, C#, Windows server, jak równie ITIL)

  • Mile widziana wiedza i praktyczne doświadczenie Knowledge of MES/MOM - Apriso FlexNet,

  • Rozległa znajomość rynku IT z perspektywy trendów rozwoju architektury systemów, inżynierii oprogramowania

  • Doświadczenie w efektywnym zarządzaniu zespołem

  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne, rozumienie potrzeb klienta zewnętrznego i wewnętrznego oraz umiejętność współpracy z różnymi obszarami firmy

  • Umiejętność rozwiązywania problemów na gruncie pracy zespołowej i współpracy na różnych poziomach struktury organizacyjnej

  • Zorientowanie na cele, samodzielność, operatywność

  • Umiejętność oceny sytuacji, piorytetyzacji zadań, umiejętność podejmowania decyzji

  • Dobre umiejętności adaptacyjne

  • Ze względu na pracę w międzynarodowym środowisku konieczna jest bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Mile widziane

  • Poczucie humoru

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie o Ugruntowanej pozycji w Europie i wysokiej kulturze pracy

  • Stanowisko pracy o wysokim stopniu samodzielności i odpowiedzialności z możliwością kreowania i wdrażania własnych pomysłów zgodnych z polityką firmy,

  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz atrakcyjny pakiet benefitów, w tym samochód służbowy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • karty przedpłacone

  • program rekomendacji pracowników

  • ubezpieczenie NNW

  • dofinansowanie świąt i wakacji

  • deputat okularowy

  • dodatek stażowy

Essilor Optical Laboratory Polska Sp. z o.o. należy do Grupy Essilor z siedzibą we Francji, istniejącego od przeszło 170 lat na rynku światowego lidera w projektowaniu, produkcji i sprzedaży soczewek okularowych oraz sprzętu optycznego. W 2018 roku z połączenia Grupy Essilor oraz firmy Luxottica – globalnego producenta opraw okularowych znanych, eleganckich marek powstała EssilorLuxottica.

Od 2002 roku produkujemy w Warszawie, w największym i najnowocześniejszym laboratorium produkcyjnym Essilor w Europie, soczewki okularowe na indywidualne zamówienia naszych klientów z całej Europy. Naszą kluczową misją jest poprawiać jakość życia oraz jakość widzenia poprzez zapewnienie dostępu do innowacyjnych produktów najwyższej jakości, dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów.

Nasze laboratorium recepturowe w Warszawie zatrudnia ponad 600 osób.

Przewiń do profilu firmy

O stanowisku

Osoba w roli IT Managera odpowiedzialna będzie za bezpieczny rozwój środowiska IT wspierającego funkcjonowania dużego i dynamicznie rozwijającego się zakładu produkcyjnego. IT manager będzie także - w ścisłej współpracy z Centralą Grupy oraz osobami decyzyjnymi lokalnie - odpowiedzialny za identyfikowanie, rekomendowanie, rozwijanie, implementowanie oraz zapewnienie wszelkiego wsparcia dla efektywnych kosztowo i operacyjnie rozwiązań technologicznych wspierających wszelkie aspekty działania organizacji.