Oferta pracy

IT Marketing Content Specialist

CloudFerro Sp. z o.o.

Fabryczna 5A

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • współtworzenie strategii komunikacyjnej firmy, w tym strategii content marketingu

  • redagowanie eksperckich treści w obszarze technologii i rozwiązań chmury obliczeniowej i ich zastosowań, m.in. w obszarze teledetekcji

  • współpraca z zespołem technicznym i sprzedażowym w zakresie opisów projektów i rozwiązań merytorycznych

  • tworzenie treści na stronę internetową, z uwzględnieniem SEO

  • współpraca w przygotowywaniu treści dla mediów i na Social Media

  • tworzenie customer stories, case studies i materiałów video na temat rozwiązań i projektów

  • przygotowywanie newslettera dla klientów

  • pomiar efektywności prowadzonych działań i odpowiednie ich dostosowywanie

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w branży technologicznej/ IT/ rozwiązań chmury obliczeniowej

  • umiejętność tworzenia angażujących treści eksperckich, w oparciu o wiedzę własną i we współpracy z innymi pracownikami firmy, w tym treści graficznych i video (we współpracy z agencjami)

  • umiejętność obsługi platform marketingowych - CMS, narzędzia analityczne dla stron internetowych, SEO

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • wykształcenie wyższe, mile widziane z dziedziny IT, teledetekcji, marketingu

  • zaangażowanie, kreatywność, entuzjazm, podejście can-do, orientacji na cel

  • umiejętność budowania relacji z partnerami wewnętrznymi i zewnętrznymi

Mile widziane

  • doświadczenie pracy w przemyśle kosmicznym/teledetekcji/obserwacji Ziemi

To oferujemy

  • pasjonującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, w super innowacyjnej branży IT

  • udział w międzynarodowych projektach

  • możliwość rozwoju, budowania nowych kompetencji, udział w szkoleniach

  • nieformalną i przyjazną atmosferę pracy w biurze nad Wisłą

  • atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o stabilne formy zatrudnienia oraz pakiet korzyści pozapłacowych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

CloudFerro świadczy innowacyjne usługi przetwarzania w chmurze. Dostarczamy i obsługujemy chmury obliczeniowe dla wyspecjalizowanych rynków, m.in. dla europejskiego przemysłu kosmicznego. Posiadamy duże doświadczenie w przechowywaniu i przetwarzaniu wielkich zbiorów danych, w tym wielopetabajtowych repozytoriów danych satelitarnych obserwacji Ziemi.

Oferujemy elastyczne rozwiązania w modelu chmury publicznej, prywatnej i hybrydowej, oparte na otwartych technologiach, dostosowane do potrzeb użytkownika i efektywne kosztowo. Świadczymy szeroką gamę usług dodatkowych i dedykowane wsparcie techniczne, realizowane przez lokalny zespół specjalistów IT o unikalnych kompetencjach.

Z rozwiązań CloudFerro korzystają wiodące firmy i instytucje naukowe w Europie z różnych sektorów rynku, przetwarzające wielkie zbiory danych: Europejska Agencja Kosmiczna (ESA), Europejskie Centrum Prognoz Średnioterminowych (ECMWF), Mercator Ocean International, Niemiecka Agencja Aero-Kosmiczna (DLR), EGI i wiele innych.

Przewiń do profilu firmy