IT Monitoring Junior Specialist

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Armii Krajowej 28

Bronowice

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Monitoring infrastruktury oraz aplikacji biznesowych w zakresie : dostępności; wydajności , oraz realizacji procesów biznesowych;

  • Wykorzystywanie w pracy m.in. narzędzi Dynatrace, Nagios, Grafana, IBM MQ Tiavoli, itd. oraz rozwiązań własnych Banku;

  • Analiza pojawiających alertów/dysfunkcji systemów i usług przy zastosowaniu używanych narzędzi do monitoringu;

  • Monitorowanie oraz zgłaszanie incydentów sieciowych w Oddziałach do operatorów telekomunikacyjnych;

  • Pełnienie roli L1 [Pierwszej Linii Wsparcia] dla pracowników Call Center w dni robocze godzinach nocnych [19:00 -07:00] oraz w dni wolne od pracy [24h];

  • Praca Operatora Monitoringu jest pracą w wykonywaną w trybie zmianowym. Zmiany 7d/12h. Zmian poranna 07:00 -19:00. Zmiana nocna 19:00 – 07:00.

Nasze wymagania

  • Podstawowa wiedza o systemach operacyjnych, zasadach działania sieci oraz zasady budowy usług serwerowych;

  • Wykształcenie techniczne, możliwe studia wyższe w trakcie;

  • Umiejętność szybkiego i efektywnego uczenia się;

  • Umiejętność efektywnej pracy pod presją;

  • Zdolności interpersonalne, w szczególności łatwość nawiązywania kontaktów;

  • Umiejętność myślenia analitycznego oraz działania w zespole;

  • Znajomość stosowania protokołów SSL/TLS;

  • Gotowość do pracy trybie nocnym i weekendy;

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (umiejętność czytania dokumentacji technicznej w języku angielskim);

  • Dodatkowy atut: znajomość systemów/aplikacji do monitoringu.

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Praca w zespole entuzjastów nowych technologii open source;

  • Możliwość rozwoju kariery na ścieżce eksperckiej lub menedżerskiej w różnych obszarach Banku;

  • Samodzielne stanowisko pracy pełne wyzwań i ciekawych projektów;

  • Realny wpływ na strategię i wyniki realizowanych projektów.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi