Logo Pracuj.pl

IT Office Support Specialist

SmartWaysO firmie

  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SharePoint

  • Windows

  • MS Office

  • SAP

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa i wsparcie użytkowników sprzętu IT i aplikacji. Utrzymanie w pełni działającego środowiska dla pracowników i/lub klientów oraz dostawców
  • Instalowanie, dostarczanie i konfiguracja sprzętu komputerowego dla użytkowników końcowych
  • Pomoc w rozwiązywaniu zgłoszonych problemów związanych z hardware i software, dokonywanie niezbędnych aktualizacji i ścisła współpraca ze wszystkimi zaangażowanymi stronami
  • Pomoc użytkownikom w zakresie wymagań i procedur administracyjnych dot. IT
  • Skuteczna komunikacja z wewnętrznymi i zewnętrznymi partnerami i dostawcami, dzielenie się informacjami, przestrzeganie zasad BHP i postępowanie zgodnie z instrukcjami managera

Nasze wymagania

  • Płynna komunikacja w języku angielskim - praca w międzynarodowym środowisku
  • Wykształecenie wyższe w zakresie informatyki i/lub kilkuletnie doświadczenie w pracy IT/EUC Support
  • Bardzo dobra znajomość środowiska i programów Microsost (Windows, MS Office, Sharepoint, Teams)
  • Praktyczna umiejętność podłączania, konfigurowania i rozwiazywania problemów ze sprzętem komputerowym i siecią
  • Samodzielność i zdolność do efektywnego zarządzania swoją pracą i czasem
  • Motywacja do pracy i "Can-do attitude" :)

To oferujemy

  • Umowę o pracę, na pełny etat, na czas nieokreślony (po standardowym 3-miesiecznym okresie próbnym)
  • Pracę w nowoczesnym i prestiżowym biurze w samym centrum Krakowa na ul. Pawiej
  • Prywatną opiekę medyczną z pakietem dentystycznym i ubezpieczeniem
  • Multikafeterię Benefit systems + dodatek na komunikację publiczną w Krakowie
  • Przyjazną atmosferę i pracę w samym sercu międzynarodowej firmy

Cześć!

Jesteśmy Smartways – pomagamy firmom w rekrutacji i kandydatom w znajdywaniu nowej i lepszej pracy :)

Nasz Partner - międzynarodowa firma z branży motoryzacyjnej i globalny producent zaawansowanych systemów oświetlenia i bezpieczeństwa dostarczanych dla m.in. Forda, Tesli, Jaguara i grupy Volksawagen poszukuje Specjalisty stanowisko IT Office Support, która w dużym skrócie wspietać będzie na co dzień pracowników w Krakowskim biurze przy ul. Pawiej w samym centrum Krakowa, we wszystkich kwestiach związanych z Hardware i Software, tak aby spokojnie mogli pracować.

Szczerze polecamy i zapraszamy do aplikowania!

Wymagane języki: Angielski

Rodzaj umowy: Umowa o Pracę

Wymiar: Pełny Etat

Praca zdalna: do 20%

IT Office Support Specialist, Kraków