Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

IT Operations Manager

Future Processing S.A.

umowa o pracę
10 00017 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
83,00140,00 netto (+ VAT) / godz.
  • Bojkowska 37a, Gliwice
    Gliwice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Bojkowska 37a

Gliwice

Technologie, których używamy

System operacyjny

O projekcie

Czemu warto postawić na nas? Naszą mocną stroną jest szacunek i transparentność wobec pracownika, szczera komunikacja i nastawienie na relacje oparte na zaufaniu. Dobra atmosfera i potrzeby pracowników są ważne, firmie po prostu zależy na ludziach. Wsparcie przełożonego, przemyślany proces wdrożenia, jasne ścieżki awansu i wynagradzania, wymiana wiedzy z innymi liderami, a także możliwości szkoleniowe dopasowane do codziennych wyzwań projektowych to tylko część naszej oferty. Liczymy, że w procesie rekrutacji dowiesz się o nas więcej.

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie incydentami, zgłoszeniami zapotrzebowań, zmianami oraz problemami związanymi z działalnością działu IT oraz organizacji (na poziomie procesów),

  • zarządzanie relacjami z dostawcami,

  • realizacja i koordynacja niestandardowych działań na pograniczu IT oraz biznesu,

  • współpraca oraz budowanie relacji z wewnętrznymi działami organizacji w zakresie wykonywanych działań,

  • zarządzanie zespołem wsparcia oraz administratorów IT,

  • utrzymanie bieżącej zdolności operacyjnej zarówno usług jak i zespołów wsparcia oraz administratorów IT.

Nasze wymagania

  • dojrzałość, która pozwala pogodzić cele biznesowe z potrzebami zespołu i firmy,

  • samodzielność i proaktywność,

  • partnerskie relacje i otwartą komunikację,

  • ciągła praca nad sobą,

  • min. 3 lata doświadczenia w obszarze zarządzania usługami IT/działami wsparcia IT,

  • podstawową wiedzę z zakresu zarządzania zespołem,

  • znajomość metodyk związanych z zarządzaniem i optymalizacją usług/procesów IT w organizacjach,

  • podstawową znajomość metodyk prowadzenia projektów IT,

  • znajomość rozwiązań (od strony biznesowej) firmy Microsoft,

  • znajomość rynku IT w obszarze narzędzi do zarządzania infrastrukturą oraz wsparcia użytkownika,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • przedszkole / żłobek pracowniczy

Bezpieczeństwo nasze i naszych bliskich to aktualnie nasz priorytet, dlatego w całej firmie przeszliśmy na pracę zdalną. Mimo niecodziennych warunków, kontynuujemy dotychczas prowadzone rekrutacje – wszystkie odbywają się za pomocą narzędzi do komunikacji online. Jeśli chcesz dopytać o szczegóły, śmiało napisz na [email protected]

Zdalnie prowadzimy też onboarding - dokładamy wszelkich starań, by nowi FP-owicze poczuli ducha zespołu już od pierwszego dnia pracy :)

Zachęcamy: Ty też #zostańwdomu!

Przewiń do profilu firmy

Dlaczego warto?

  • bo jesteśmy remote friendly, a jeśli zdecydujesz się na przeprowadzkę do Gliwic, możesz liczyć na wsparcie pakietem relokacyjnym,

  • wszystkie rekrutacje prowadzimy bez spiny - po partnersku,

  • dbamy o naszych pracowników – zjedź niżej, żeby zobaczyć informacje o szkoleniach i benefitach.