Ta oferta pracy jest nieaktualna od 24 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

IT Operator - Junior IT Administrator

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 27.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Digital Virgo S.A. jest wiodącym dostawcą mobilnych usług dodanych w Polsce. Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy Digital Virgo z siedzibą we Francji i działającą na całym świecie, a w szczególności w Europie, Ameryce Południowej i Afryce. Realizujemy rozwiązania oparte m.in. na technologiach SMS, WWW czy JEE. Działamy na rynku od 2000 roku.

    [KOGO SZUKAMY]

    Miejsce pracy: Warszawa

    Do zespołu Utrzymania Infrastruktury i Usług poszukujemy osób zainteresowanych rozwojem w branży IT, szybko przyswajających nową wiedzę i chcących poznać innowacyjne technologie. Poziom doświadczenia to Junior/Entry-level, nie wymagamy doświadczenia komercyjnego.

    Obowiązki:

    • Monitorowanie stanu systemów informatycznych firmy, nadzór nad Platformą Aplikacyjną w środowisku AWS Cloud
    • Reagowanie na awarie i zgłoszenia w Jira (I linia Helpline/Service Desk w trybie 24/7/365)
    • Wsparcie dla partnerów i użytkowników systemów informatycznych
    • Koordynacja działań naprawczych
    • Bieżąca administracja i konfiguracja usług oraz infrastruktury technicznej
    • Administrowanie usługami (konfiguracja, wdrożenia)

    Wymagania:

    • Znajomość systemu operacyjnego Linux (min. poziom podstawowy; wiedza praktyczna)
    • Znajomość zagadnień dot. sieci komputerowych (min. podstawy TCP/IP, HTTP)
    • Znajomość systemu operacyjnego Windows
    • Znajomość języka angielskiego (min. B2)
    • Znajomość języka polskiego (biegle)
    • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
    • Umiejętność pracy w warunkach stresu i pod presją czasu
    • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
    • Zaangażowanie w wykonywaną pracę

    Dodatkowym atutem będzie:

    • Znajomość relacyjnych baz danych oraz języka SQL
    • Znajomość systemu operacyjnego Linux na poziomie administracyjnym (np. CentOS)
    • Umiejętność programowania w jednym z języków skryptowych (preferowane bash/python), automatyzacji zadań, posługiwania się narzędziami do przetwarzania logów jak sed, grep, awk
    • Znajomość sprzętu komputerowego

    [CO OFERUJEMY]

    • Możliwość pracy w zaawansowanym i nowoczesnym stacku technologicznym
    • Dostęp do innowacyjnych technologii (AWS Cloud, DC/OS Mesos, Docker, Oracle RAC, Citrix NetScaler ADC)
    • Praca w młodym, zgranym zespole
    • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego, dalszej ścieżki kariery
    • Dostęp do platformy szkoleniowej online (LinuxAcademy, A Cloud Guru)
    • Karta MultiSport, cotygodniowa siatkówka
    • Prywatna opieka medyczna Medicover
    • Lekcje języka angielskiego
    • Biuro w atrakcyjnej lokalizacji, parking rowerowy z dodatkową infrastrukturą

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV klikając:

    [KIM JESTEŚMY]

    Digital Virgo S.A. jest wiodącym dostawcą mobilnych usług dodanych w Polsce i na Słowacji. Działamy na rynku od 2000 roku  i przez ten czas zdobyliśmy ogromne doświadczenie, pozyskaliśmy profesjonalny zespół, dzięki czemu jesteśmy w stanie świadczyć naszym Klientom – Partnerom usługi na najwyższym poziomie.

    Świadczymy usługi dla rynku B2B, gdzie naszymi Partnerami są takie firmy jak: operatorzy komórkowi, media, marketerzy,  agencje reklamowe, domy mediowe, producenci telefonów.

    Digital Virgo dysponuje technologią umożliwiającą wykorzystanie wszystkich dostępnych kanałów komunikacyjnych z Klientem końcowym takich jak: SMS, MMS, IVR, Android, iOS, Windows Phone, Java, jak również pełną integrację tych kanałów z WWW oraz mediami społecznościowymi.

    Dzięki zastosowaniu odpowiedniego kanału komunikacyjnego jesteśmy w stanie dotrzeć praktycznie do każdego użytkownika telefonu komórkowego w Polsce. Szeroki wachlarz rozwiązań i aplikacji mobilnych oraz kreatywny zespół pracowników umożliwia naszej firmie spełnienie potrzeb naszych Klientów - Partnerów i jednocześnie osiągnięcie ich celów biznesowych.

    [DIGITAL VIRGO WORLDWIDE]