Logo Pracuj.pl

IT Operator

Operator Chmury Krajowej Sp. z o.o.O firmie

5 000–7 000
brutto / mies.
  • Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Operator Chmury Krajowej Sp. z o.o.

Grzybowska 62

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Helpdesk

  • Monitoring systemów

  • ITSM

Mile widziane

  • Network

  • Storage

  • VMware

O projekcie

W naszym zespole będziesz miał(-a) możliwość współpracy z najlepszymi ekspertami, potwierdzenia swoich umiejętności zdobytymi certyfikatami.

Twój zakres obowiązków

  • Udział w obsłudze operatorskiej infrastruktury rozbudowanego środowiska chmurowego;
  • Wstępne rozpoznanie incydentów zgłaszanych przez system monitoringu;
  • Koordynowanie prac podczas sytuacji awaryjnych, współpraca z grupami wsparcia III linii i dostawcami zewnętrznymi;
  • Realizowanie zleceń w systemie zgłoszeniowym;
  • Współtworzenie bazy wiedzy;
  • Realizowanie prac planowanych oraz udział w transformacyjnych projektach IT.

Nasze wymagania

  • Wiedza w zakresie technologii informatycznych;
  • Umiejętność szybkiego pozyskiwania wiedzy technicznej;
  • Doświadczeniach w pracy z oprogramowaniem systemowym (Windows, Linux) i narzędziowym;
  • Znajomość zagadnień wirtualizacji, wysokiej dostępności, monitoringu i backupu;
  • Odpowiedzialność oraz umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym;
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (usługa świadczona w trybie 24/7).

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe
  • budżet rozwojowy
  • konferencje w Polsce
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • szkolenia zewnętrzne
  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych
  • wsparcie w przygotowaniu do bycia prelegentem
  • wspieramy wydarzenia dla IT
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Naszych pracowników obejmujemy opieką medyczną oraz dobrowolnym ubezpieczeniem grupowym, pokrywamy też koszty karty Multisport;
  • Organizujemy i współfinansujemy naukę języka angielskiego;
  • Pracujemy w elastycznych godzinach, w zwinnym środowisku pracy z wykorzystaniem czołowych aplikacji zwiększających jej efektywność takich jak: Google Workspace, Slack, GitHub, Jira;
  • Oferujemy pracę na wysokiej jakości sprzęcie (MacBook Pro, iPhone);
  • Kiedy chcesz skorzystać z biura masz do dyspozycji pyszną kawę od baristy, zdrowe przekąski, owoce oraz bogatą strefą relaksu wyposażoną m.in. w symulator jazdy WRC czy konsolę do gier;
  • Od pierwszego dnia pracy uzyskasz dostęp do materiałów szkoleniowych i platform edukacyjnych w obszarze rozwiązań Google oraz Microsoft - liczą się Twoje chęci;
  • Staramy się być z pracownikami w ważnych momentach nie tylko życia zawodowego - wspólnie celebrujemy również ważne wydarzenia w życiu prywatnym;
  • Tworzymy kulturę otwartej komunikacji i wymiany wzajemnych doświadczeń;
  • Cenimy inicjatywę własną i wspieramy autonomię w podejmowaniu decyzji;
  • W pierwszych dniach przywitamy Cię na onboardingu, w trakcie którego w luźnej atmosferze poznasz zespół, firmę i swoje obowiązki - nie zapominamy o powitalnym prezencie.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce

Operator Chmury Krajowej - partner strategiczny Google i Microsoft wspierający firmy w przenoszeniu swoich usług do chmur publicznych (Platforma Chmury Krajowej, Google Cloud, Microsoft Azure, Amazon Web Services). Ponadto pomagamy naszym klientom zmieniać procesy rozwoju własnych usług oraz znacząco skrócić czas potrzebny do ich stworzenia, uruchomienia i wprowadzenia zmian.

Główne obszary naszej pracy to: Cloud Native, Data & AI, Software Development, Cloud Onboarding, Modern Workplace. Specjalizujemy się w edukacji i wdrażaniu technik rozwoju oprogramowania na dużą skalę, opartych o automatyzację i ciągły monitoring.

W naszym zespole będziesz miał(-a) możliwość współpracy z najlepszymi ekspertami, potwierdzenia swoich umiejętności zdobytymi certyfikatami oraz udziału w projektach open-source.

IT Operator, Grzybowska 62, Warszawa