Oferta pracy

IT Ops Engineer

ING Tech PolandO firmie

  • Konduktorska 35, Katowice
    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

ING Tech Poland

Konduktorska 35

Katowice

Twój zakres obowiązków

Dołączysz do nowo uformowanego zespołu, który będzie odgrywał istotną rolę w kilku kluczowych obszarach. Aplikacje COTS, które oferujemy wymagają regularnego utrzymania i muszą odpowiadać standardom ING w obszarze security. Aplikacje te przyczyniają się do globalnego pomiaru licencji oprogramowania ING oraz dostarczają naszym klientom usługi chmurowe (ING Private Cloud). Zespół odegra również znaczącą rolę w budowie oraz utrzymaniu platformy składającej się ze standardowych komponentów, dla własnych aplikacji (UI i API). Podobnie jak w przypadku aplikacji COTS, standardy ING w obszarze ryzyka muszą zostać spełnione. W zespole będziesz pełnił rolę łącznika między inżynierami, a specjalistami ds. ryzyka. Celem Twojej pracy będzie maksymalizacja wydajności tworzonego oprogramowania przy jednoczesnym mitygowaniu ryzyk.

Podział czasu pracy
100%

Maintanance

Nasze wymagania

  • Podstawowe doświadczenie administracyjne w technologii RHEL/Linux, oraz Windows Server 20xx,

  • Podstawowa znajomość sieci (Firewalls, LoadBalancing, DNS itp.),

  • Doświadczenie w obszarze zarządzania tożsamością i dostępem użytkowników (user access, user management, access rights),

  • Podstawowa znajomość baz danych, serwerów webowych i aplikacyjnych (Apache, Tomcat) oraz języków skryptowych (Bash, PowerShell itp.),

  • Doświadczenie zawodowe w zakresie pracy w środowisku globalnym, mocno regulowanym przepisami prawa,

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiiego w mowie i piśmie,

  • Umiejętność zarządzania ryzykiem w dużej organizacji,

  • Umiejętności komunikacyjne (praca w międzynarodowym zespole),

  • Szybko się uczysz,

  • Potrafisz sukcesywnie tworzyć dokumentację i jesteś skrupulatny.

Mile widziane

  • Każda dodatkowa wiedza lub umiejętność IT, którą możesz podzielić się z zespołem.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • gry wideo w pracy

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu