IT Product Manager/ Junior Tester

Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.

  • Rozalii 1, Górna, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Rozalii 1

Górna

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • zbieranie wymagań na podstawie współpracy z osobami z obszarów IT, biznesu, marketingu oraz na podstawie opinii klientów;

  • współpraca na każdym etapie projektu z działami technicznymi, jak i zespołami biznesowymi;

  • planowanie i koordynacja całego procesu wytwarzania produktu (od koncepcji po finalne wydanie);

  • testy manualne www;

  • kontrola backlogu zadań;

  • przygotowywanie dokumentacji (w tym technicznej przy wsparciu działu IT);

  • finalny odbiór produktu od zespołu IT wraz z testami akceptacyjnymi;

  • podejmowanie decyzji co do zakresu projektu, jak i kolejności prac;

  • analiza biznesowo-systemowa nowych funkcjonalności;

  • wyszukiwanie i analiza błędów na www;

  • wsparcie innych działów w zakresie działania www.

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego;

  • podstawy testowania funkcjonalnego;

  • chęć poznawania nowych rozwiązań technologicznych;

  • planowanie rozwoju e-commerce dopasowanego do obecnych trendów na rynku;

  • umiejętność analitycznego i logicznego myślenia

  • podstawowa znajomość systemu SAP;

  • umiejętność pracy w zespole;

  • umiejętność pracy oraz podejmowania decyzji pod presją czasu.

Mile widziane

  • znajomość systemów e-commerce oraz trendów obowiązujących na rynku (mile widziane duże doświadczenie zakupowe);

  • znajomość JIRA, Confluence, MS Project;

  • znajomość podstaw języka SQL i HTML.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • siłownia w biurze

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

  • wyprawka szkolna

  • wypożyczalnia rowerów

  • kasa zapomogowo-pożyczkowa