Klikając w przycisk „Aplikuj teraz” lub „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez eRecruitment Solutions sp. z o.o. danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę. Zgoda obejmuje dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa lub nie są niezbędne do podjęcia działań przed zawarciem umowy o pracę lub umowy cywilnoprawnej (np. Twoje zdjęcie, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, datę urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe) lub dane niezbędne do podjęcia działań przed zawarciem umowy o pracę lub umowy cywilnoprawnej (np. Twoje oczekiwania finansowe, termin rozpoczęcia pracy/świadczenia usług) przetwarzamy, aby wypełnić ciążący na nas obowiązek prawny (art. 6 ust. 1 lit. c RODO) lub ze względu na ich niezbędność do podjęcia działań przed zawarciem umowy (art. 6 ust. 1 lit. b RODO) i ich podanie będzie konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach. Twoja zgoda jest dobrowolna i nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możesz ją cofnąć w każdym momencie, wysyłając e-mail na adres: [email protected] Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przez eRecruitment Solutions sp. z o.o.. przed cofnięciem zgody.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
eRecruiter

IT Product Manager - SaaS

eRecruiterO firmie

10 500‐14 000 zł netto (+ VAT) / mies.
  • Prosta 68, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 19 dni
    do: 03 lut 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

eRecruiter

Prosta 68

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • kreowanie i prowadzenie projektów w obrębie powierzonego obszaru na wszystkich jego etapach

  • definiowanie wymagań i wprowadzanie zmian produktowych

  • współtworzenie krótko, oraz długoterminowej wizji rozwoju produktu

  • poprawa mierników produktowych w powierzonym obszarze

  • współpraca i zarządzanie zadaniami wykonywanymi przez zespół produktowy

  • odkrywanie oraz definicja potrzeby użytkowników podczas przeprowadzanych badań

  • śledzenie trendów rynkowych z zakresu HR tech oraz rozwoju produktu

  • współpraca z innymi zespołami produktowymi i synchronizacja działań

Nasze wymagania

  • przynajmniej 4 lata doświadczenia, w tym min. 2 lata na podobnym stanowisku (m. in. Product Owner, Product Manager)

  • wiedzy i doświadczenie w pracy w metodykach zwinnych

  • wysokich umiejętności analitycznych

  • doświadczenie w prowadzeniu projektów, zakończonych sukcesem

  • doświadczenie we współpracy z zespołami deweloperskimi

  • wiedza z zakresu zarządzania produktem Saas’owym

  • mile widziane doświadczenie w prowadzeniu innego produktu sprzedawanego jako usługa

  • komunikatywności, przejawiającej umiejętnością do pogodzenia różnych punktów widzenia

  • angielski na poziomie min. B2

To oferujemy

  • możliwość pracy zdalnej

  • opiekę medyczną z pakietem dentystycznym i możliwością pakietu rodzinnego

  • system kafeteryjny (bony do sklepów, karta sportowa)

  • Pracowniczy Program Emerytalny (PPE)

  • Pracuj FLEX (elastyczne zarządzanie czasem pracy)

  • Wewnętrzne działania rozwojowe

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • opieka stomatologiczna

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji
1

Spotkanie z przełożonym, Product Managerem i Rekruterem

2

Zadanie domowe

3

Przedstawienie rozwiązania zadania na spotkaniu

eRecruiter

eRecruiter to narzędzie służące do zarządzania procesem rekrutacji online i kompleksowego zarządzania bazą kandydatów. System eRecruiter wykorzystywany jest codziennie przez ponad półtora tysiąca firm, co czyni go najczęściej używanym systemem rekrutacyjnym w Polsce. Ciągle się rozwijamy i mamy apetyt na więcej. Dlatego rozbudowujemy nasz dział rozwoju produktu i szukamy Product Managera, by objął odpowiedzialność za konkretny obszar rozwoju systemu.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje