Oferta pracy

IT Project Management Officer

Connectis_O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Praca zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie Project Managera przy prowadzeniu projektu, zarządzanie finansami, raportowanie, zapewnianie odpowiedniej jakości

  • Praca przy projektach wewnętrznych w branży bankowej

  • Praca w środowisku międzynarodowym

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku PMO

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office – w szczególności Excel

  • Mile widziany certyfikat z Project Management’u (np. Prince 2, CAMP)

  • Mile widziana znajomość narzędzia Clarity

  • Biegła znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Możliwość połączenia pracy zdalnej z pracą w biurze

  • Szybki, zdalny proces rekrutacyjny

  • Długofalową współpracę

  • Indywidualnego Opiekuna po stronie Connectis_

  • Wiele wartościowych wydarzeń technologicznych, takich jak: Meet-Upyczy C_Tech’y w Connectis_

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy