Oferta pracy

IT Project Manager/Bussines Partner – Dystrybucja

No Limit Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie wdrożeń systemów dla dystrybucji

  • Współpraca z zespołami biznesowymi w firmie oraz partnerami zewnętrznymi

  • Analiza i definiowanie wymagań biznesowych, identyfikacja obszarów ryzyka

  • Planowanie, kontrolowanie i zarządzanie projektami zgodnie z harmonogramem

  • Przygotowanie raportów z przebiegu prowadzonych prac

  • Udział w definiowaniu zakresu i wymagań projektów

  • Wypracowywanie i udokumentowanie metodyki pracy

  • Regularne raportowanie statusów projektów, przygotowywanie prezentacji

  • Budowane zespołu projektowego

  • Opracowywanie koncepcji i specyfikacji biznesowo - technicznych

  • Koordynacja pracę zespołu projektowego

  • Odpowiedzialność za skuteczne wdrażanie technologii IT w obszarze Dystrybucji

  • Zarządzanie zespołem w zakresie prowadzonych projektów w CEE

Nasze wymagania

  • Znajomość branży dystrybucyjnej jako warunek konieczny

  • Zrozumienie idei systemów TMS, cenne będzie także doświadczenie we wdrażaniu TMS

  • Znajomość branży e-commerce oraz platform integracyjnych

  • Doświadczenie w analizie wymagań oraz projektowaniu systemów informatycznych

  • Umiejętność modelowania procesów i ich optymalizacji

  • min. 2-letnie doświadczenie w prowadzeniu projektów

  • Znajomość klasycznych oraz zwinnych metodyk zarządzania projektami

  • Duża samodzielność w działaniu, otwartość na nowe rozwiązania i technologie

  • Umiejętność ustalania priorytetów oraz efektywnego delegowania pracy

  • Doświadczenie w procesie zarządzania zmianą

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Doświadczenie w realizacji projektów na styku biznes – IT

  • Zdolności analityczne oraz organizacyjne

  • Egzekwowanie terminowej realizacji zadań

  • Doskonałe umiejętności komunikacji, zarówno z biznesem, jak i z osobami technicznymi

  • Umiejętność analizy danych z różnych źródeł i wyciągania konstruktywnych wniosków

  • Doświadczenie w zarządzaniu rozproszonymi zespołami specjalistów IT

  • Znajomość notacji UML, BPMN

  • Znajomość technologii IT

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Możliwość tworzenia oraz kreowania nowych pomysłów i rozwiązań w naszym dziale IT;

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • Pracę w renomowanej firmie będącej wiodącym operatorem logistycznym w Polsce;

  • Pakiet świadczeń socjalnych (m.in. karta Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do posiłków, zajęcia językowe);

  • Szansę podnoszenie kwalifikacji i rozwój zawodowy w strukturach organizacji;

  • Kompleksowy system szkoleń.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • bony żywieniowe

No Limit Sp. z o.o.

Od 30 lat dostarczamy kompleksowe rozwiązania logistyczne, dopasowane do potrzeb Klienta przy zachowaniu najwyższych norm jakości i bezpieczeństwa. Jeśli chcesz mieć swój udział w realizacji innowacyjnych projektów logistycznych i dbasz o swój rozwój zawodowy dołącz do naszego zespołu!

Przewiń do profilu firmy