Oferta pracy

IT Project Manager

Schenker Sp. z o.o.

  • Choroszcz 236, Choroszcz
    Choroszcz, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

236

Choroszcz

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Prince2

  • Agile

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie i realizacja projektów technologicznych związanych z rozwojem systemów do zarządzania transportem.

  • Zarządzanie zakresem, harmonogramem, budżetem projektu.

  • Planowanie i koordynowanie prac zespołu projektowego IT.

  • Współpraca z partnerami biznesowymi w zakresie zarządzania priorytetami w projektach.

  • Współpraca w rozproszonym międzynarodowym środowisku IT.

  • Tworzenie i aktualizowanie dokumentacji projektowych.

  • Raportowanie i odpowiedzialność za terminowe dostarczanie produktów projektu.

  • Propagowanie i dbanie o utrzymanie standardów korporacyjnych i metodyk projektowych.

Nasze wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu złożonymi projektami IT w środowisku międzynarodowym.

  • Wykształcenie wyższe z zakresu informatyki, logistyki, ekonomii lub pokrewne.

  • Doskonałe umiejętności organizacyjne i komunikacyjne, z naciskiem na priorytety i wyznaczanie celów.

  • Silna orientacja na klienta i efektywne dostarczanie rozwiązań.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1.

  • Umiejętność pracy w metodykach Prince2 oraz Agile.

  • Doświadczenie w branży transportowej i znajomość procesów logistycznych – mile widziane.

  • Certyfikat z metodyki zarządzania projektami – mile widziane.

To oferujemy

  • Pracę w wielokulturowym środowisku ludzi cechujących się energią, pasją i zaangażowaniem, którzy współpracują, aby osiągnąć ambitne cele i rozwinąć swój indywidualny potencjał.

  • Duże możliwości rozwoju w ramach całej grupy Schenker.

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę B2B.

  • Możliwość wszechstronnego rozwoju poprzez udział w projektach, szkoleniach i wymianę doświadczeń.

  • Możliwość dofinansowania nauki – kursy doszkalające.

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

W DB Schenker staniesz się częścią wielkiej, logistycznej sieci, która łączy globalne rynki. Wpraw w ruch swoją karierę i odkryj nieskończone możliwości kształtując przyszłość już dziś. Razem z ponad 76 000 pracownikami na całym świecie, cenimy różnorodność i czerpiemy z indywidualnych doświadczeń, pomysłów i umiejętności. Jako zintegrowany zespół możemy realnie wpływać na rzeczywistość.

Przewiń do profilu firmy