Logo Pracuj.pl

IT Project Manager

INEA S.A.O firmie

  • dolnośląskie
    dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Enterprise Architect

  • IBM BlueWorksLive

  • Jira

  • BPMN

O projekcie

Stanowisko IT Project Managera w INEA zakłada kompleksowe koordynowanie projektów IT - od zbierania wymagań biznesowych, poprzez wybór dostawców, negocjacje, wprowadzanie zmian, przygotowywanie testów, pilnowanie harmonogramu, po rozliczanie finansowe projektu.

IT Project Manager koordynuje jednocześnie kilka projektów, których czas trwania waha się od kilku tygodni po kilka miesięcy, czasem zdarzają się większe, kilkuletnie projekty. Dotyczą one wprowadzania zmian, usprawnień w obecnych systemach firmowych, jak i wprowadzania nowych narzędzi.

Twój zakres obowiązków

  • komunikacja z biznesem oraz IT w zakresie analizy wymagań
  • automatyzacja procesów biznesowych i identyfikacja zmian w systemach IT
  • prowadzenie dokumentacji projektowej
  • tworzenie diagramów procesów
  • współpraca z dostawcami zewnętrznymi i nadzór nad realizacją ich prac
  • prowadzenie projektów IT i nadzorowanie zmian w systemach IT
  • kontrola budżetu, zakresu i harmonogramu w ramach prowadzonych projektów

Nasze wymagania

  • znasz notacje BPMN
  • masz doświadczenie w analizie wymagań biznesowych i prowadzeniu projektów IT
  • jesteś osobą komunikatywną oraz szybko nawiązującą kontakt zarówno z użytkownikami biznesowymi jak i specjalistami IT
  • nie są Ci obce zagadnienia techniczne z obszaru IT (architektura aplikacji, rozwiązania chmurowe, aplikacje mobilne, integracje)
  • znasz się na metodykach projektowych (np. Scrum)
  • język angielski nie stanowi dla Ciebie problemu

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

8

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii

Skład zespołu

  • architekt
  • project manager
  • analityk biznesowy

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe
  • konferencje w Polsce
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • szkolenia zewnętrzne
  • treningi umiejętności miękkich
  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

To oferujemy

  • stanowisko w strukturach lidera w budowie i zarządzaniu nowoczesną infrastrukturą światłowodową w Polsce oraz dostawcy najszybszego Internetu w kraju
  • home office w połączeniu z pracą w biurze – obecnie zdecydowana większość z nas pracuje zdalnie. Aby zagwarantować naszym klientom stabilny dostęp do usług, nasi pracownicy mogą wykonywać swoje obowiązki z domu
  • przestrzeń na wdrażanie swoich pomysłów
  • możliwości rozwoju przy wielu projektach
  • Internet dla pracowników za 0 zł!
  • dostęp do pakietu benefitów (prywatna opieka medyczna z dostępem do pakietu stomatologicznego dla pracowników i ich bliskich, karta sportowa, dostęp do kafeterii świadczeń, dofinansowanie do urlopu, ubezpieczenie grupowe)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników
  • krótki piątek - weekend możesz zacząć o 14:00
  • Internet za 0 zł!

Etapy rekrutacji

1

Selekcja aplikacji

2

Kontakt z wybranymi osobami i zaproszenie na spotkanie

3

Rozmowa online z HR i managerem

Jesteśmy liderem w budowie i zarządzaniu nowoczesną infrastrukturą światłowodową w Polsce oraz dostawcą najszybszego Internetu w kraju, z którego nowoczesnych usług każdego dnia korzysta blisko 800 tys. klientów indywidualnych oraz 12 tys. firm, instytucji i jednostek samorządowych.

Jako pracownicy jesteśmy przede wszystkim zaangażowanymi, pełnymi energii i entuzjazmu ludźmi. To dzięki nam firma się rozwija, dlatego o każdego pracownika dbamy tak samo. Dobrzy ludzie od Internetu to my!

IT Project Manager, dolnośląskie