Oferta pracy

IT Project Manager

LERTA

umowa o pracę
12 50015 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
14 00018 000 netto (+ VAT) / mies.
  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • kierowanie procesem wytwarzania oprogramowania w metodykach zwinnych, scrum, kanban,

  • organizacja planowania sprintów, codziennych stand-upów oraz innych rytuałów,

  • dbanie o odpowiednie tempo prac,

  • prowadzenie metryk,

  • rozwiązywanie bieżących problemów w zespole,

  • raportowanie wyników prac zespołu,

  • wsparcie zespołu w zbieraniu wymagań dla produktu, funkcji systemu, współpraca z Product Ownerem, Team Leaderem,

  • współudział w przygotowywaniu zadań dla zespołu,

  • przygotowywanie zleceń zakupowych dla działu R&D,

  • koordynowanie współpracy R&D z innymi działami firmy.

Nasze wymagania

  • co najmniej 3 letnie doświadczenie na stanowisku Scrum Mastera, Project Managera, w firmie o profilu IT,

  • praktyczna znajomość zwinnych metodyk zarządzania projektami: Scrum, Kanban,

  • doświadczenie w pracy z zespołami programistów web,

  • umiejętność zbierania wymagań produktowych,

  • umiejętność definiowania zadań na podstawie wymagań biznesowych,

  • doświadczenie w pracy z zespołami zdalnymi,

  • znajomość języka angielskiego B2,

  • dobra znajomość Jira poparta praktyką,

  • umiejętność dostosowania procesu do realiów firmy i zespołu.

Mile widziane

  • samodzielność i decyzyjność,

  • techniczne zrozumienie zagadnień programistycznych (ze szczególnym uwzględnieniem przetwarzania danych strumieniowych oraz architektury mikroserwisowej),

  • pewne doświadczenie w designie interfejsów webowych,

  • umiejętność estymowania czasu potrzebnego na realizację zaplanowanych zadań,

  • Doświadczenie we współpracy z zespołami Data Science/ ML, Embedded,

  • doświadczenie w złożonych projektach.

To oferujemy

  • pracę w dynamicznej organizacji nastawionej na rozwój,

  • pakiet medyczny Medicover,

  • bezpłatne zajęcia z lektorem języka angielskiego,

  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia na życie,

  • dostęp do firmowej biblioteczki online,

  • możliwość udziału w Programie Poleceń Pracowniczych,

  • kartę sportową Medicover Sport,

  • formę współpracy Umowę o pracę lub kontrakt B2B.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

O projekcie:

Do naszego działu R&D, poszukujemy doświadczonej osoby która wesprze nasze zespoły w rozwoju produktów, skupionych wokół rozwijanej przez Lerta Wirtualnej Elektrowni, dedykowanych dla wytwórców energii OZE oraz odbiorców przemysłowych. Rozwijamy własne systemy umożliwiające nam oraz naszym klientom zarządzać i monitorować fluktuacją energii, jej produkcją, magazynowaniem i zużycie. Rozwijamy narzędzia które wspierają: naszych traderów w obrocie energią z OZE na rynkach CEE, odbiorców energii w generowaniu dodatkowych zysków poprzez, udział w programach rządowych czy wdrażanie systemów zarządzania energią Lerta.

Jako firma energetyczna będąca orędownikiem zielonej rewolucji energetycznej, dążymy do podnoszenia efektywności energetycznej naszych klientów oraz zapewnienia im dodatkowych źródeł dochodu i oszczędności przez automatyzację i oferowanie usług elastyczności energetycznej. Wiąże się to z wieloma wyzwaniami, ale też z dużą satysfakcją z osiąganych wyników.

Chcemy aby osoba na tym stanowisku była w stanie połączyć obowiązki:

- Scrum Mastera. Chcemy aby nasze zespoły miały stabilne środowisko pracy i powtarzalny dopasowany, mierzalny, efektywny proces. Poglądowe zaangażowanie: 50%

- Project Managera. Chcemy aby osoba ta brała czynny współudział w transferze wiedzy między naszymi zespołami biznesowymi a R&D, poprzez organizację warsztatów, zbieranie i opracowywanie wymagań, przy współpracy z ProductOwnerami oraz Liderami Zespołów. Poglądowe zaangażowanie: 40%

- Koordynatora. Dbałość o przepływ informacji pomiędzy zespołami w dziale RnD, koordynacja współpracy pomiędzy działem RnD a pozostałymi działami firmy, okazjonalne przygotowywanie zleceń zakupowych. Poglądowe zaangażowanie: 10%

Szukamy ambitnej osoby, która pomoże nam sprawnie rozwijać nasz system, zachowując jednocześnie przyjazną atmosferę oraz kulturę wzajemnej pomocy w zespołach.

LERTA

Jesteśmy prężnie rozwijająca się firmą branży energetycznej, w oparciu o nasze autorskie rozwiązania informatyczne budujemy i dostarczamy na rynek nowoczesne produkty dla wytwórców OZE oraz odbiorców zielonej energii. To co nas wyróżnia to Wirtualna Elektrownia Lerta. Wirtualna elektrownia to inteligentne oprogramowanie, które łączy wielu wytwórców, magazyny energii i konsumentów w jeden zoptymalizowany ekosystem, pozwalający w czasie rzeczywistym planować i dostosowywać produkcję energii oraz inteligentnie handlować na rynku energii przy jak najniższych kosztach operacyjnych. W skład wirtualnych elektrowni wchodzić mogą niemal wszystkie rodzaje dostępnych dziś technologii wytwarzania energii w tym energii słonecznej.

Cechą wspólną całego zespołu Lerta jest chęć nauki i doskonalenia się. Dzięki takiej filozofii cały czas bardzo szybko rośniemy i zdobywamy uznanie na rynku. Jeśli podoba Ci się praca w naszym rosnącym i ambitnym zespole zapraszamy do aplikowania.

Przewiń do profilu firmy