Oferta pracy

IT Project Manager (e-commerce)

Carrefour Polska Sp z o.o.O firmie

  • Targowa 72, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer

Carrefour Polska Sp z o.o.

Targowa 72

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • JIRA

Twój zakres obowiązków

  • prowadzisz projekty IT i zarządzasz nimi na każdym etapie we współpracy z zespołem e-commerce,

  • definiujesz cele, odpowiadasz za koncepcje realizacji oraz plan projektu według przyjętej metodologii,

  • planujesz budżet oraz zapewnisz zasoby niezbędne do realizacji założeń,

  • odpowiadasz za realizację celów jakościowych i biznesowych projektu,

  • organizujesz pracę zespołu projektowego,

  • utrzymujesz wysoką motywację współpracowników,

  • dbasz o rozwój wiedzy projektowej wśród osób zaangażowanych w realizację projektu,

  • współpracujesz z partnerami zewnętrznymi.

Nasze wymagania

  • posiadasz 2-letnie doświadczenie na stanowisku związanym z zarządzaniem projektami IT e-commerce lub aplikacji mobilnych,

  • masz wiedzę techniczną z zakresu rozwoju oprogramowania,

  • wiesz czym jest scrum i agile i wykorzystujesz je w codziennej pracy,

  • doskonale organizujesz swoją pracę i zespołu projektowego, a komunikacja to Twoja mocna strona,

  • charakteryzuje Cię upór w dążeniu do celu - w trudnych sytuacjach projektowych walczysz do końca.

To oferujemy

  • pracę w miejscu, gdzie cenimy zaangażowanie i inicjatywę,

  • stabilne zatrudnienie: umowę o pracę, umowę na czas nieokreślony już po pół roku,

  • ścieżkę kariery, którą możesz samodzielnie kształtować oraz szansę tworzenia i wdrażania nowoczesnych rozwiązań w Twoim obszarze zawodowym,

  • zniżkę na zakupy w Carrefour od pierwszego dnia pracy,

  • wsparcie, jakiego potrzebujesz: prywatną opiekę medyczną (pakiet badań i konsultacji, finansowany przez pracodawcę), ubezpieczenia na życie, wyprawki dla dzieci, bony świąteczne, kartę MultiSport, świadczenia socjalne,

  • pracę w firmie działającej w Polsce ponad 20 lat.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • wyprawka dla dziecka