Oferta pracy

IT Project Manager e-commerce

ORBA Sp. z o.o.O firmie

  • Domaniewska 28, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

ORBA Sp. z o.o.

Domaniewska 28

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Google Analytics

Mile widziane

  • UX

  • SEO

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymywanie i rozwój relacji biznesowych ze stałymi klientami

  • Zarządzanie wszystkimi elementami projektu (zadania/zespół/harmonogram/budżet)

  • Prowadzenie spotkań projektowych oraz okazjonalnie sprzedażowych

  • Koordynowanie prac zespołu wdrożeniowego zgodnie z potrzebami klienta

  • Przeprowadzenie ostatecznych testów przed oddaniem projektu do klienta

  • Przygotowywanie dokumentacji projektowej (specyfikacja systemów e-commerce)

  • Nawiązywanie nowych relacji biznesowych

  • Analiza danych oraz przedstawianie rekomendacji dla klienta

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami min. 2 lata

  • Posiadany certyfikat SCRUM Master

  • Znajomość branży IT/e-commerce (na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację z zespołem IT)

  • Doświadczenie w budowaniu platform sprzedażowych (B2B lub B2C)

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (poziom B2/C1)

  • Dobra znajomość Google Analytics

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Znajomość Lean Management

  • Znajomość podstaw UX

  • Znajomość podstaw SEO

  • Doświadczenie sprzedażowe

To oferujemy

  • Umowę o pracę lub umowy o współpracę B2B

  • Wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia

  • Bogaty pakiet benefitów: opiekę medyczną, bezpłatne kursy językowe, kartę sportową

  • Pracę nad innowacyjnymi projektami dla lokalnych i globalnych marek

  • Stałą wymianę doświadczeń i wiedzy

Zajmujemy się projektowaniem, wdrażaniem i rozwijaniem serwisów oraz aplikacji z obszaru e-commerce dla klientów B2B i B2C. Odbiorcami naszych rozwiązań IT są polscy oraz zagraniczni klienci - realizujemy projekty m.in. dla firm z USA, Kanady, Meksyku, Brazylii, Szwecji, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Turcji, Danii, Norwegii i Estonii. Jesteśmy częścią Lingaro Group.

Przewiń do profilu firmy