Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

IT Project Manager Ecommerce

Conversion Sp. z o.o.O firmie

10 00015 000 / mies. (zal. od umowy)
  • Toruń, Bydgoszcz, Włocławek, Grudziądz

  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Jesteś doświadczonym IT Project Managerem, który zjadł zęby na wdrożeniach ecommerce? Poszukujesz prawdziwego wyzwania i chcesz z nami budować coś kompletnie nowego?

Mamy coś dla Ciebie. Szukamy osób na stanowisko:

Jesteśmy pierwszą w Polsce firmą, która zajmuje się analityką internetową i optymalizacją konwersji. Na co dzień zwiększamy efektywność sklepów internetowych poprzez poprawę User Experience. Wykorzystujemy naszą unikalną wiedzę, doświadczenie i testy A/B, by podnosić przychody naszych klientów o 20%, 30%, a nawet 400%. W naszym portfolio znajdziesz takie marki jak LPP (Reserved, Sinsay), 4F, Lancerto, CCC czy Empik.com.

Na polach optymalizacji konwersji i analityki internetowej osiągnęliśmy więcej niż jakakolwiek inna firma w Polsce.

Ostatnio doszliśmy jednak do wniosku, że to za mało i przyszedł czas na coś kompletnie nowego.

Zamiast poprawiać po kimś sklepy internetowe, chcemy budować je od początku i robić to tak, żeby konwertowały nawet 4x lepiej niż ich konkurencja, były kilkukrotnie szybsze i były dla każdego członka zespołu powodem do dumy.

Mamy ułożony i przewidywalny proces sprzedaży. Generujemy masę leadów na wdrożenia Magento. Mamy też pierwszego IT PMa Ecommerce, który rozpoczął pierwsze realizacje.

Dlatego teraz poszukujemy kolejnego doświadczonego IT Project Managera, który pomoże nam dalej budować kompletnie nowe kompetencje w ramach Conversion.

Chcemy by osoba, która do nas dołączy, pomogła nam w ciągu 2 najbliższych lat stworzyć kilkudziesięcioosobowy zespół PMów, developerów, projektantów i architektów, którzy będą w stanie konkurować z najlepszymi w Polsce i za granicą.

Jeżeli masz w sobie nutkę przedsiębiorczości i chcesz być kluczową osobą w tej przygodzie to jesteśmy przekonani, że jest to dla Ciebie szansa jedna na milion.

Dlaczego ta oferta jest prawdziwie unikalna?

Ponieważ dzięki programowi opcji możesz zostać współwłaścicielem firmy, którą z nami budujesz. Do naszego teamu trafi 20% udziałów w całej firmie. Dzięki temu w ciągu 4-6 lat masz szansę na wysoką premię.

Jak bardzo wysoką? Kwoty o których powinieneś myśleć to przedział od 100.000 zł (na podróż dookoła świata), przez 200.000 zł (idealnie nowe BMW 5) lub nawet 400.000 zł (na zakup mieszkania lub domu)

Ostateczna wysokość zależy od tego jak szybko i jak bardzo urośniemy. Koniec końców obok wysokiego wynagrodzenia, masz szansę na jeszcze wyższą premię.

Szczerze — takiej oferty nie znajdziesz nigdzie indziej :)

Jak będzie wyglądała praca na tym stanowisku?

W skrócie Twój zakres obowiązków będzie wyglądał następująco:

  • Aktywny udział w budowie nowego działu w ramach Conversion
  • Zarządzanie projektami dla klientów z Polski i za granicy (planowanie, raportowanie, zarządzanie zespołem, ryzykiem i budżetem)
  • Dowożenie projektów w terminie, jakości i budżecie
  • Koordynowanie pracy developerów i grafików
  • Prowadzenie spotkań projektowych
  • Rozwój relacji biznesowych z klientami
  • Przygotowywanie dokumentacji projektowe
  • Wspieranie działu sprzedaży w obszarach uzyskiwania wstępnych wymagań, prezentowania naszych rozwiązań technologicznych i przygotowywania ofert

Na pewno zastanawiasz się z jakimi firmami współpracujemy. Jest ich trochę. Do tej pory realizowaliśmy projekty dla takich firm jak: LPP (Reserved, Cropp, Mohito), 4F, Tylko, Triverna, Wittchen, Conrad, Lancerto, Limango, Answear.com, Black Red White, Prosto, Publio, Showroom, Praktiker, Legia Warszawa czy Sizeer.

Gdy dołączysz do naszego zespołu zagwarantujesz sobie świetną atmosferę w pracy, bardzo dużą samodzielność, rewelacyjnych współpracowników i możliwości szybkiego rozwoju.

Na stanowisko IT Project Managera Ecommerce szukamy osoby, dla której nie ma rzeczy niemożliwych i która posiada min. 3-letnim doświadczenie we wdrażaniu rozwiązań ecommerce.

Na pewno poszukujemy osoby, która posiada:

  • Doświadczenie w budowaniu sklepów internetowych (B2C i B2B) opartych o Magento
  • Znajomość narzędzi wspomagających pracę projektową (Jira, Gitlab etc.)
  • Znajomość branży IT i ecommerce
  • Doświadczenie w zbieraniu wymagań biznesowych
  • Umiejętność zarządzania czasem i priorytetami
  • Umiejętność analitycznego i logicznego myślenia
  • Umiejętność rozmowy z klientem i budowy relacji
  • Samodzielność i wysoki poziom odpowiedzialności
  • Spryt, przedsiębiorczość i determinację, które pozwalają jej dowozić rzeczy pozornie niemożliwe
  • Znajomość języka angielskiego pozwalającą na swobodną komunikację (C1 lub B2)

Nie pogniewamy się, jeżeli dodatkowo posiadasz:

  • Znajomość zasad User Experience
  • Znajomość zagadnień SEO
  • Znajomość Google Analytics
  • Znajomość różnych rozwiązań technologicznych z zakresu ecommerce (od platform takich jak PrestaShop czy Shopify, po narzędzia klasy PIM jak Pimcore)

Jaką osobą musisz być?

Szukamy osoby, która nie zna rzeczy niemożliwych do zrobienia. Poszukujemy kogoś, kto czuje się naturalnie w świecie ecommerce, chce się w nim rozwijać, nie boi się odpowiedzialności i chce mieć dużą niezależność w swoich codziennych działaniach. Szukamy osoby, która lubi ogromne wyzwania i chce brać udział w budowie czegoś kompletnie nowego.

Co oferujemy?

  • Unikalną możliwość udziału w budowie kompletnie nowego zespołu
  • Zatrudnienie na umowę o pracę lub B2B — w zależności od Twoich preferencji
  • Wynagrodzenie dla B2B: w przedziale 10.000 - 15.000 zł netto (zawiera 26 dni płatnego urlopu)
  • Wynagrodzenie przy umowie o pracę: w przedziale 8.500 - 12.500 zł brutto
  • Możliwość udziału w programie opcji pracowniczych, dzięki któremu staniesz się współwłaścicielem firmy, którą z nami budujesz (co daje szansę na 100.000 - 400.000 zł premii w ciągu 4-6 lat)
  • Twój własny, roczny budżet szkoleniowy (około 3.500 - 5.500 zł)
  • Świetną, startupową atmosferę w pracy i rewelacyjnych współpracowników
  • Sprzęt Apple do pracy
  • Elastyczne godziny pracy oraz do wyboru: praca w naszym biurze w Warszawie (ul. Rzymowskiego 31) albo w 100% zdalnie
  • Prywatną opiekę medyczna Medicover
  • Kartę Multisport
  • Bezpłatny Spotify Premium

Jak możesz dowiedzieć się więcej o nas oraz o pracy z nami?

Jeżeli masz wątpliwości, czy to, co robimy jest dla Ciebie albo po prostu chcesz dowiedzieć się więcej - napisz maila na [email protected]

Jak zostać częścią naszego zespołu?

Jest to bardzo proste. Wystarczy, że na adres mailowy [email protected] wyślesz swoje CV. Jeżeli Twoja aplikacja będzie dla nas interesująca to skontaktujemy się z Tobą telefonicznie i zaprosimy Cię na rozmowę. Jeżeli wszystko pójdzie w porządku to dołączysz do naszego zespołu ☺

Aha — w każdym dokumencie koniecznie dołącz klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 Dz.U. Nr 133, Poz. 833).

Dlaczego pokochasz pracę w Conversion, gdy już do nas dołączysz?

Masz duże znaczenie
Jesteśmy startupem, więc każdy z nas jest ważny i każdy z nas ma realny wpływ na rozwój Conversion. To gwarancja, że każdy dzień będzie dla Ciebie pełen satysfakcji.

Sprzęt Apple wraz ze wszystkimi peryferiami
Chcemy żeby praca u nas była dla Ciebie przyjemnością. Właśnie dlatego zapewnimy Ci najlepsze na rynku narzędzia pracy.

Pracujesz w startupowej atmosferze
Nasze biuro to coś więcej niż tylko miejsce pracy. Nie musisz spędzać całego dnia przy swoim biurku – jeżeli masz ochotę możesz rozłożyć się na pufie, przegryźć firmowe owoce, przedyskutować nurtujące Cię problemy podczas piątkowego lunchu albo dokopać komuś w FIFĘ czy SingStara :)

Słuchasz Spotify Premium
Chyba każdy lubi muzykę, a nie ma nic lepszego niż ulubione kawałki w wysokiej jakości, które uprzyjemniają godziny spędzone w pracy. Dlatego otrzymasz dostęp do Spotify Premium i będziesz mógł słuchać i pobierać swoją ulubioną muzykę na komputer i urządzenia przenośne. Oczywiście nie tylko w pracy :)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne