Oferta pracy

IT Project Manager

PCG Academia sp. z o.o

  • Jasionka 954F, Jasionka (pow. rzeszowski)
    Jasionka (pow. rzeszowski), podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

954F

Jasionka (pow. rzeszowski)

Twój zakres obowiązków

  • planowanie i koordynowanie prac osób zaangażowanych w projekt

  • nadzorowanie terminowej realizacji harmonogramu, weryfikowanie postępów prac i poprawności wykonania zadań

  • przygotowywanie i aktualizacja dokumentacji projektowej

  • koordynowanie komunikacji wewnętrznej i komunikacji z klientem

  • nadzór nad budżetem projektów

Nasze wymagania

  • minimum 5 letnie doświadczenie w zakresie zarządzania krótkimi, dynamicznymi projektami

  • znajomość metodyki zarządzania projektami

  • umiejętność wdrażania produktów oferowanych w trybie SaaS

  • wiedza z zakresu tworzenia oprogramowania

  • doświadczenie w negocjacjach i budowaniu relacji na poziomie executive

  • zdolności interpersonalne, szczególnie w obszarze komunikacji i asertywności

  • Dobra znajomości języka angielskiego, poziom minimum B2

To oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się organizacji, będącej liderem rozwiązań informatycznych dla szkolnictwa wyższego

  • realizację projektów dla najbardziej rozpoznawalnych uczelni w Polsce

  • pracę w oparciu o umowę jaką sam wybierzesz (umowa o pracę, B2B)

  • udział w interesujących projektach, również z klientami międzynarodowymi

  • mentoring, który pomoże Ci w doskonaleniu Twojej wiedzy

  • szkolenia produktowe oraz wsparcie w okresie wdrożenia

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne