Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Oferty z aktywnym „Aplikuj szybko” oznaczają, że możesz zaaplikować jednym klinięciem. „Aplikuj szybko” korzysta z dokumentów oraz treści wiadomości do pracodawcy używanych przez Ciebie przy ostatnim aplikowaniu. Możesz je zmienić, klikając przycisk „Edytuj”.

IT Project Manager (k/m)

Vet Planet Sp. z o.o.O firmie

  • Łomianki Dolne (pow. warszawski zachodni)

    Łomianki Dolne (pow. warszawski zachodni), mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie i rozwój obecnie funkcjonującej infrastruktury IT.

  • Inicjowanie i wdrażanie rozwiązań / narzędzi odpowiadającym aktualnym potrzebom biznesu.

  • Całościowe zarządzanie projektami IT (m.in. wdrożenie i rozbudowa systemu ERP (Enova) / BI / CRM/ WMS ).

  • Nadzór nad pracą zespołu IT (outsourcing) oraz firm zewnętrznych dostarczających narzędzia/usługi w obszarze IT.

  • Koordynacja współpracy i komunikacji pomiędzy liderami projektów a zespołem IT/ firmami zewnętrznymi.

  • Wsparcie techniczne i technologiczne poszczególnych działów (m.in. Marketing/Digital).

Nasze wymagania

  • Minimum 4-letnie doświadczenie na stanowisku IT Manager / IT Project Manager.

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem IT.

  • Szeroka wiedza techniczna pozwalająca na skuteczną realizację projektów.

  • Doświadczenie w pracy w środowisku MS Windows oraz Linux.

  • Znajomość stosowanych rozwiązań serwerowych on premise /w chmurze (Google Cloud) / off premise.

  • Biegła znajomość rozwiązań z rodziny produktów Microsoft 365.

  • Doświadczenie w koordynowaniu projektami IT (np. wdrażanie i rozbudowa systemów klasy ERP). Znajomość metodologii PRINCE2 będzie dodatkowym atutem.

  • Wiedza na temat aktualnych rozwiązań i narzędzi IT oraz metodologii SysOps / DevOps.

  • Mile widziane doświadczenie we wsparciu obszarów marketing/e-commerce/digital.

  • Rozumienie i inicjatywa w poszukiwaniu rozwiązań wspierających biznes i usprawniających codzienną pracę.

  • Wysokie umiejętności komunikacji interpersonalnej oraz umiejętności analityczne ukierunkowane na współpracę pomiędzy IT a biznesem.

To oferujemy

  • Ciekawą, samodzielną i pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku.

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia.

  • Szeroki pakiet benefitów.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego.

  • Życzliwą atmosferę i niezbędne narzędzia pracy.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

Vet Planet Sp. z o.o.

Vet Expert to doskonale rozpoznawalna marka w weterynarii należąca do Vet Planet, dynamicznej polskiej firmy operującej w kraju jak i wielu zagranicznych rynkach (w tym Europa, Azja, Ameryka Południowa, Bliski Wschód), które nieustannie poszerzamy.

Przewiń do profilu firmy