Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

IT Project Manager/ka

PURE INTERACTIVEO firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

Technologie, których używamy

Wymagane

  • JIRA, Confluence

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Organizowanie pracy zespołom programistycznym i testerom w projektach

  • Kontakt z klientem, zespołem IT klienta - komunikacja tylko w języku polskim

  • Przeprowadzanie daily i prowadzenie sprintów

  • Praca w JIRA + Confluence

  • Zebranie powyższych działań w systematyczny proces pracy

  • Monitorowanie efektywności projektów

  • Prowadzenie prezentacji projektowych i systemowych

Nasze wymagania

  • Znajomość metodyk zwinnych oraz doświadczenie w ich stosowaniu

  • Umiejętność przekładania wymagań biznesowych na język techniczny

  • Bardzo wysoka komunikatywność i otwartość

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Proaktywność, odpowiedzialność oraz skrupulatność

  • Bardzo dobra znajomość systemów JIRA, Confluence,

  • Minimum 1,5 roku doświadczenia na stanowisku Project Managera

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 22

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • masz wpływ na produkt

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • mentoring

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • treningi umiejętności miękkich

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

To oferujemy

  • Długoterminowe projekty ze stałymi, ale zwinnymi klientami w obszarach, aplikacji biznesowych, botów automatyzujących, big data i ecommerce,

  • Realny wpływ na projekty, w których uczestniczysz i na kierunek rozwoju całej firmy,

  • Małe zespoły projektowe,

  • Brak nadgodzin, terminowe wypłaty, startupowa atmosfera,

  • Wynagrodzenie w oparciu o kontrakt B2B.

PURE INTERACTIVE

Jesteśmy młodym i ambitnym zespołem pracującym nad rozwiązywaniem złożonych problemów biznesowych za pomocą oprogramowania. Projektujemy i produkujemy custom software dla średnich i dużych firm. Obecnie mocno skupiamy się na rozwoju własnego produktu - Saly platforma B2B ecommerce oraz wsparciu kluczowych klientów w innowacyjnych branżach: OZE, smarthome i eccommerce.

Szukamy lidera/ki, który pomoże nam wejść na kolejny poziom, a jednocześnie sam cały czas chce się rozwijać.

Przewiń do profilu firmy

Dołącz do nas!

Twoje szanse bardzo wzrosną, jeśli jesteś osobą mega proaktywną, zorganizowaną i masz przynajmniej 1 rok doświadczenia w pracy jako Project Manager w Software House.