Oferta pracy

IT Project Manager

Grupa 3S (3S SA 3S Data Center SA)O firmie

  • Gospodarcza 12, Katowice
    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Grupa 3S (3S SA 3S Data Center SA)

Gospodarcza 12

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie projektami IT realizowanymi w zakresie usług Data Center dla klientów z Polski i zza granicy (planowanie, raportowanie, zarządzanie zespołem, ryzykiem i budżetem),

  • Dowożenie projektów w terminie, jakości i budżecie,

  • Koordynowanie pracy działów technicznych, handlowych oraz partnerów zewnętrznych

  • Prowadzenie spotkań projektowych,

  • Rozwój relacji biznesowych z klientami,

  • Udział w przygotowywaniu dokumentacji projektowej,

  • Wspieranie działu sprzedaży w obszarach uzyskiwania wstępnych wymagań, prezentowania naszych rozwiązań technologicznych i przygotowywania ofert.

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia w zarządzaniu projektami IT

  • Znajomość technologii IT z naciskiem na architekturę systemów informatycznych, usługi chmurowe oraz zaawansowane usługi integratorskie

  • Ukończone studia wyższe na kierunku powiązanym z IT/zarządzaniem projektami

  • Zdolności przywódcze,

  • Praktyczne doświadczenie w zarządzaniu zespołem, w tym także zespołem rozproszonym i składającym się z zewnętrznych partnerów

  • Umiejętność prowadzenia negocjacji,

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i analityczne,

  • Kreatywność i samodzielność w rozwiązywaniu problemów,

  • Umiejętność zarządzania sobą w czasie oraz działania pod presją,

  • Elastyczność w dostosowaniu się do zmiennych priorytetów

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

  • Umiejętności organizacyjne, planowanie i organizowanie pracy (swojej i innych osób)

Mile widziane

  • Dodatkowym atutem będzie umiejętność korzystania z narzędzi oraz znajomość metodologii przede wszystkim w praktyce takich jak:

  • MS Project, PMI, PMP, Prince 2

  • Agile, Scrum, Kanban

  • Excel, Trello, Jira

  • Certyfikaty branżowe(techniczne) IT

To oferujemy

  • Pełną dynamiki i różnorodnych zadań pracę w nowoczesnym biurze

  • Codzienny kontakt z ludźmi zaangażowanymi w pracę i posiadającymi ciekawe pasje

  • Narzędzia i szkolenia zgodne z przyjętymi standardami na tym stanowisku

  • Możliwość rozwoju osobistego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Stabilne warunki zatrudnienia umowa o pracę lub współpracy B2B

  • Ubezpieczenie na życie

  • Bogaty pakiet medyczny w Lux med (możliwość rozszerzenia na rodzinę)

  • Dofinansowanie nauki języka angielskiego

  • Możliwość częściowej pracy zdalnej

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne