Oferta pracy

IT Project Manager

KISS digital sp. z o.o.O firmie

8 00011 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Łobzowska 20, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

KISS digital sp. z o.o.

Łobzowska 20

Kraków

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Jira

  • Confluence

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

Masz ochotę na ciekawe i różnorodne projekty? Dołącz do nas!

Czekają na Ciebie wyzwania i zgrana ekipa ludzi z pasją.

Będziesz prowadzić od 2 do 5 projektów jednocześnie dla klientów z różnych branż i o zróżnicowanej skali: od start-upów, przez software houses, po klientów korporacyjnych.

Twoja praca nie będzie ograniczać się tylko do koordynowania zadań z projektowego scope, analizy wymagań czy zarządzania backlogiem. Będziesz doradzać i pomagać Klientom budować ich biznes, a ich koncepcje i pomysły rozwoju produktu przekuwać w realne i skalowalne rozwiązania.

Zwinność, Scrum? Tak, i dodatkowo, będziesz mieć elastyczność, aby dostosować go do konkretnego projektu i potrzeb klienta.

Nasze wymagania

  • Umiejętności zbierania i analizowania wymagań w kontekście potrzeb Klienta dla tworzonych rozwiązań mobile i web,

  • Koniecznie - wiedzy i doświadczenia jak przekuć wizję rozwoju produktu w krótko i długoterminowe cele - wpływać na jakość i terminowość dostarczanych rozwiązań,

  • Umiejętności kosztorysowania i konstruowania finalnej oferty,

  • Wiedzy jak monitorować i raportować postęp prac nad projektem,

  • Praktycznej znajomości metodyk / frameworków służących do prowadzenia projektów softwarowych,

  • Znajomości narzędzi wspierających zarządzanie projektami (Jira, Confluence),

  • Naturalności w budowaniu relacji i skutecznego komunikowania się,

  • Biegłej znajomości języka angielskiego,

  • +2 lata doświadczenia w zarządzaniu projektami: mobile & web development, e-commerce,

  • Doświadczenie w roli Product Ownera, praktyczna znajomość Scrum,

  • Analityczne myślenie,

  • Efektywność, samodzielność w działaniu i doskonała organizacja pracy,

  • Skuteczna komunikacja i współpraca w ramach zespołów projektowych i z Klientem.

To oferujemy

  • Wynagrodzenie w wysokości od 8000zł do 11000zł + VAT (B2B),

  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin, zaczynasz w godzinach między 7 a 10-tą,

  • Wpływ na istniejące w firmie procesy i tworzenie nowych - zawsze jesteśmy otwarci na genialne pomysły,

  • Możliwość częściowej pracy zdalnej,

  • Nietuzinkowe biuro w kamienicy w centrum Krakowa, w niedużej (obecnie ok. 50 osobowej) firmie pełnej fajnych ludzi,

  • Prywatne ubezpieczenie medyczne w Medicover oraz świeże owoce w kuchni,

  • Naprawdę przyjazną atmosferę jakiej trudno szukać gdzie indziej!

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

Etapy rekrutacji
1

Analiza CV

2

Rozmowa telefoniczna

3

Interview

KISS digtal - partner w cyfrowej transformacji - projektujemy aplikacje mobilne, aplikacje i stromy internetowe, UX/UI. Budując aplikacje mobilne stawiamy na wysoką jakość, niebanalny design i jak najlepszy user experience. Naszą specjalnością są rozwiązania wspierające procesy biznesowe firmy, usprawniające programy lojalnościowe, a także wykorzystujące nasze doświadczenie z dziedziny IoT oraz przetwarzania obrazu i video. Łączymy strategię, design i technologię, tworząc rozwiązania, które wspierają biznes i angażują użytkowników.

Przewiń do profilu firmy