Oferta pracy

IT Project Manager

Unity GroupO firmie

6090 netto (+ VAT) / godz.
  • Armii Krajowej 25, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Unity Group

Armii Krajowej 25

Kraków

Technologie, których używamy

Wymagane

  • JIRA

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie projektów informatycznych głównie w obszarze wdrożeń rozwiązań B2B / B2C e-commerce lub integracji systemów IT

  • Całościowe zarządzanie zwinnym zespołem projektowym (jako Line Manager) złożonym ze specjalistów z branży IT

  • Nawiązywanie i utrzymywanie bliskiej współpracy z klientami

  • Zapewnienie jakości realizowanych projektów

  • Analiza ryzyka i zarządzanie ryzykiem w ramach prowadzonych działań

  • Stworzenie i egzekwowanie harmonogramu realizacji projektu

  • Zarządzanie budżetem projektu

  • Analiza wymagań biznesowych klientów i zarządzanie zakresem projektu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe menadżerskie lub informatyczne

  • Co najmniej 3 lata doświadczenia w realizacji projektów w branży IT

  • Doświadczenie jako Line Manager

  • Wiedzę oraz praktyczną znajomość z zakresu Project Management (metodyki tradycyjne oraz zwinne)

  • Dobrą znajomość języka angielskiego min. B2

  • Dyspozycyjność i gotowość do podróżowania w ograniczonym wymiarze (po czasie pandemii)

  • Łatwość w budowaniu dobrych i długofalowych relacji ze współpracownikami oraz klientami

  • Umiejętność współpracy z dostawcami zewnętrznymi

  • Znajomość takich narzędzi jak JIRA, MS Office

To oferujemy

  • Zaufanie do ludzi

  • Duży i realny wpływ na nasze projekty

  • Odpowiedzialność za swój kawałek podłogi

  • Nie robienie rzeczy bez sensu

  • Kultura feedbacku

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

Unity Group

Unity Group od ponad 20 lat wprowadza klientów w świat nowych technologii.

W naszych biurach we Wrocławiu i Krakowie zatrudniamy ponad 200 specjalistów. Piszemy w Javie, PHP, .Net, Pythonie, Kotlinie, technologiach frontowych i mobilnych. Cały czas aktualizujemy nasze narzędzia developerskie: biblioteki, narzędzia do monitoringu, automatyzacji i testowania. Na co dzień stawiamy na samodzielność zespołów projektowych, wierząc, że zaufanie i swoboda w podejmowaniu decyzji bezpośrednio przekłada się na zaangażowanie i efekty naszej pracy. Tworzymy organizację opartą na otwartości, współpracy i dzieleniu się wiedzą. Nie robimy wdrożeń w piątki!

Więcej o naszej pracy możesz przeczytać na kariera.unity.pl

Przewiń do profilu firmy