Oferta pracy

IT Project Manager

LIZARD MEDIA SOFTWARE HOUSE sp. z o.o.

umowa o pracę
7 00010 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
8 00012 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Poszukujemy Project Managera z doświadczeniem komercyjnym, chcącego uczestniczyć we wdrożeniach i utrzymaniu rozwiązań eCommerce dla dużych i znanych marek. Praca zdalna lub w siedzibie firmy w Bielsku-Białej.

Zakres obowiązków:

- koordynacja projektów z obszaru eCommerce / aplikacji dedykowanych,

- definiowanie zakresu projektów wspólnie z zespołem analitycznym i developerskim,

- kontakt z klientem,

- tworzenie harmonogramów,

- umiejętne planowanie zasobów,

- nadzór nad jakością i terminowością,

- raportowanie prac wewnętrznie i dla klienta.

Nasze wymagania

Na tym stanowisku wymagamy:

- minimum 2 lat komercyjnego doświadczenia w prowadzeniu projektów IT,

- umiejętności koordynowania projektów z uwzględnieniem organizacji wewnętrznej oraz kontaktu z klientem,

- budowania długofalowych relacji z zespołem,

- podstawowej znajomości zwinnych metodyk prowadzenia projektów (szczególnie SCRUM, Knaban),

- komunikatywności i umiejętność specyfikowania, a także dokumentowania wykonanych prac,

- znajomości języka angielskiego na poziomie pozwalającym na czytanie i pisanie dokumentacji,

- dużej otwartości, drobiazgowości, systematyczności, poczucia humoru i chęć rozwoju własnych umiejętności,

- odpowiedzialności, dyspozycyjności.

Mile widziane będą:

- znajomość platform eCommerce: Magento, PrestaShop,

- znajomość pojęć programistycznych i narzędzi wykorzystywanych przez developerów,

- znajomość GIT na poziomie pozwalającym na zrozumienie workflow zespołu programistycznego.

To oferujemy

Dlaczego Lizard Media?

- Wiemy jak ważna jest wydajność pracy. Dlatego skonfigurujesz swoje stanowisko pracy (w standardzie minimum – mocny laptop DELL + zewnętrzny ekran 24″, dedykowane biurko, wygodny fotel). Powiedz co ułatwi Ci pracę, a my o to zadbamy. Wszystko to w biurach o wysokim standardzie.

- Wiedza! Wybierzesz certyfikaty i kursy, a my je opłacimy (w ramach przyznanego budżetu). Średnio każdy z członków zespołu jedzie na atrakcyjne konferencje branżowe kilka razy w roku. Za organizację tych wydarzeń odpowiada osobny dział HR.

- Każdy zespół jest bardzo niezależny i nie narzucamy odgórnie flow, które panuje w danym zespole. Możesz mieć bezpośredni wpływ na to, jak zespół układa pracę.

- Dostaniesz wyzwania projektowe dla rozpoznawalnych marek z Polski i świata. Wyzwań na pewno nie zabraknie! Dbamy, aby projekty były prowadzone w warunkach komfortowych dla zespołu, jednocześnie zapewniając wysoką jakość.

- Możesz pracować kiedy chcesz, również z domu – to kwestia do ustalenia.

- Ruszaj się, odpoczywaj i jedz zdrowo – MultiSport, strefy chill-out (pufy, piłkarzyki), „owocowe piątki”.

- Zapłacimy za prywatną opiekę medyczną.

- Wiemy jak ważne jest życie prywatne. Dlatego jesteśmy otwarci na ustalenie regularnych dni pracy zdalnej i dopasowanie godzin pracy do reszty zespołu.

O nas

Od 2009 roku z sukcesem dostarczamy naszym klientom kompleksowe rozwiązania z obszaru eCommerce, oprogramowania dedykowanego i projektowania User Experience. Posiadamy zespół doświadczonych specjalistów oraz certyfikowanych ekspertów. Nasze kompetencje koncentrują się wokół kompleksowych wdrożeń i obsługi eCommerce, pracujemy dla takich marek jak: home & you, Martes Sport, Adamed, Tchibo. Projektujemy, wdrażamy i utrzymujemy rozwiązania dla najbardziej rozpoznawalnych marek w Polsce i Europie korzystając z posiadanych kompetencji w obszarach: Magento2, PIM, PrestaShop, PHP (Laravel, Symfony), VueJS.