Oferta pracy

IT Project Manager

Polarys Polska Sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Azure DevOps

  • MS Project Professional

  • Jira

Mile widziane

  • Scrum

  • Znajomość rozwiązań BI

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie projektami i relacjami z obecnymi klientami

  • Zarządzanie finansami: budżetami, sprawozdawczością i prognozami

  • Zarządzanie zasobami i bieżącą działalnością

  • Usuwanie przeszkód i dbanie o to, aby zespół pracował z maksymalną wydajnością

  • Wsparcie w zbieraniu wymagań i informowanie interesariuszy o postępach w realizacji projektu

  • Współpraca z zespołami rozproszonymi w różnych krajach

  • Zarządzanie projektem na każdym etapie, w celu jego realizacji

  • Tworzenie skutecznych planów projektów

Nasze wymagania

  • Minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku Project Managera w branży IT

  • Doświadczenie we współpracy z interesariuszami, prowadzeniu spotkań oraz raportowaniu budżetu

  • Znajomość procesów zarządzania projektami oraz wdrażanie najlepszych praktyk

  • Znajomość narzędzi do zarządzania projektami: MS Project Professional oraz innych narzędzi takich jak Jira, Trello, Azure DevOps

  • Umiejętność pracy pod presją czasu i dotrzymywania terminów

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne: biegła znajomość języka angielskiego

  • Dobre zrozumienie rozwiązań DBMS i Business Intelligence

  • Znajomość metodyki SCRUM

  • Znajomość innych języków obcych

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

Kogo szukamy?

Poszukujemy IT Project Managera, który dołączy do naszego zespołu i zapewni, że wszystkie nasze projekty będą dostarczane na czas z pożądanymi rezultatami. Będziesz głównym punktem kontaktowym dla interesariuszy projektu, odpowiedzialnym za budowanie wyjątkowych relacji z naszymi klientami oraz ustalanie kwestii budżetowych prowadzonych projektów. Będziesz również koordynować różne projekty wewnętrzne i współpracować z członkami zespołu z innych działów.