Oferta pracy

IT Project Manager

Focus Telecom Polska Sp. z o.o.O firmie

Focus Telecom Polska Sp. z o.o.

Red Tower

Łódź

Jesteśmy autorem oraz dostawcą platformy do komunikacji biznesowej oraz automatyzacji procesów. Nasze usługi udostępniamy w modelu chmury obliczeniowej. Od 2008 roku nasze innowacyjne rozwiązania dla firm są wykorzystywane do zwiększania sprzedaży, lepszej obsługi klienta oraz efektywniejszego zarządzania przedsiębiorstwem. Jesteśmy liderem na rynku w zakresie narzędzi business automation & communication!

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby, która dołączy do nas jako:

Miejsce pracy: Łódź

Twoje zadania:

  • Zbieranie i precyzowanie wymagań
  • Przygotowanie specyfikacji funkcjonalnej
  • Nadzorowanie i monitorowanie procesu software developmentu
  • Raportowanie postępu prac nad rozwojem platformy Unified Communication

Oczekujemy:

  • Minimum rocznego doświadczenia w prowadzeniu projektów IT
  • Doświadczenia w pracy w agile/scrum - must have!
  • Znajomości metodyk zarządzania projektami informatycznymi
  • Doświadczenia w zarządzaniu przynajmniej 6 osobowym projektem
  • Umiejętności wypracowywania rozwiązań i rozwiązywania konfliktów
  • Kreatywności i komunikatywności

Dołącz do nas jeśli:

  • Lubisz mieć wpływ na to co robisz i nie boisz się wyzwań
  • Jesteś odważny i chcesz proponować innowacyjne rozwiązania
  • Umiesz słuchać użytkownika i prawidłowo określać jego wymagania
  • Jesteś kopalnią pomysłów, każdy problem jest dla Ciebie wyzwaniem
  • Dotrzymujesz terminów i potrafisz do tego samego zmotywować innych
  • Zmienność wymagań Cię nie przeraża i potrafisz z tym sobie poradzić
  • Wiesz co to zespół i potrafisz działać jako jego część

Chcemy Ci zaoferować:

  • Możliwość szybkiego rozwoju i awansu
  • Pracę w innowacyjnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w centrum Łodzi
  • Kontakt z najnowszymi technologiami, uczestnictwo w ciekawych i innowacyjnych projektach
  • Elastyczne godziny pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Świeże owoce i gorącą czekoladę w biurze

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy