Logo Pracuj.pl

IT Project Manager

CERI InternationalO firmie

  • Łódź
    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • C#

  • SQL

Twój zakres obowiązków

  • Pełnienie roli „łącznika” w komunikacji pomiędzy zespołem technicznym, a klientem wewnętrznym
  • Kontakt z userami i zbieranie danych na temat ich wymagań dotyczących docelowych funkcjonalności danego rozwiązania IT
  • Analiza i zrozumienie wymagań klientów wewnętrznych i przekazywanie ich programistom
  • Doradzanie klientom wewnętrznym w zakresie interesujących ich rozwiązań IT
  • Tworzenie projektu rozwiązania wraz z innymi pracownikami, w tym developerami, grafikami oraz marketingiem
  • Proponowanie optymalnych rozwiązań łączących potrzeby biznesowe z możliwościami technologicznymi
  • Koordynowanie prac zespołu projektowego
  • Nadzorowanie, sterowanie i raportowanie procesów oraz projektów tworzenia aplikacji bądź rozwiązań
  • Wsparcie przy tworzeniu specyfikacji rozwiązań biznesowych

Nasze wymagania

  • 2-5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. C1)
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (najlepiej informatyka, telekomunikacja, analityka biznesowa)
  • Umiejętność analizy danych i informacji
  • Dokładność i umiejętności komunikacyjne
  • Umiejętność wyznaczania priorytetów oraz świetne organizowanie pracy swojej i innych

  • Rozumienie możliwości i ograniczeń programowania w C#, relacyjnych baz danych i zapytań SQL

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników
  • dodatkowy urlop
  • kantyna i dofinansowanie posiłków
  • system kafeteryjny MyBenefit
  • dofinansowanie karty MultiSport
  • firma otwarta na osoby niepełnosprawne

CERI International

CERI to miejsce, w którym spotykają się ludzie na wszystkich etapach kariery. Nieustannie uczymy się od siebie nawzajem, doceniamy zaangażowanie i pozytywne nastawienie. W każdym zespole czekają na Ciebie ludzie chętni do współpracy i dzielenia się wiedzą! Od 1996 roku wspieramy bankowość, budujemy zaufanie klientów i tworzymy zespoły, do których stale dołączają nowi pracownicy. Ciągły rozwój firmy sprawia, że potrzebujemy Cię na naszym pokładzie!

Wiemy, że początki bywają trudne – dołącz do nas, a wszystkiego Cię nauczymy! Z nami zdobędziesz pierwsze doświadczenie w bankowości, niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz ścieżkę zawodową, czy szukasz nowych wyzwań. Praca w CERI pozwoli Ci także zadbać o Twój work – life balacnce.

IT Project Manager, Łódź