Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

  • lubuskie

    lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • .NET

  • Angular

  • React.js

  • iOS

  • Android

  • Azure DevOps

  • Jira

  • Confluence

  • Git

Mile widziane

  • Click-up

  • Basecamp

  • Figma

  • Miro

O projekcie

Co robiliście w 2015 roku? Bo u nas w Angry Nerds dopiero zaczynaliśmy pierwsze projekty Web, Mobile, Cloud, IoT czy Augmented Reality.

Od tego czasu mocno się rozwinęliśmy. W 2021 zrealizowaliśmy 114 projektów - nie chcemy na tym poprzestać, dlatego ciągle powiększamy nasze zespoły. Tworzyliśmy już projekty dla branż takich jak: motoryzacja, ochrona zdrowia, edukacja, e-commerce. Z nowymi osobami chcemy działać długofalowo, dlatego nie rekrutujemy pod jeden, konkretny projekt.

Technologie, w których realizujemy projekty to m.in.: .NET Core 3.1 i .NET 5, PHP 7, JavaScript, Angular 2+ i React, Kotlin, Swift, React Native, Microsoft Azure, Docker, Kubernetes.

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja pracy w wielu projektach: od fazy projektowania do pełnego wdrożenia produkcyjnego,

  • Planowanie zasobów w projekcie, prowadzenie on/offboardingu członków zespołu,

  • Tworzenie harmonogramu projektu, śledzenie postępów, pilnowanie budżetu oraz terminów jego realizacji,

  • Dbanie o prawidłowe zdefiniowanie wymagań projektowych,

  • Aktualizowanie Backlogu,

  • Współpraca z Product Ownerem po stronie klienta,

  • Koordynowanie spotkań Scrumowych,

  • Budowa relacji i utrzymanie bezpośredniego kontaktu z klientami (w języku angielskim),

  • Identyfikowanie i rozwijanie nowych możliwości współpracy z klientem,

  • Raportowanie statusów projektu i prognoz do klienta oraz Delivery Managera,

  • Monitorowanie KPI projektu i podejmowanie odpowiednich działań w przypadku braku ich realizacji,

  • Przygotowywanie dokumentacji projektowej,

  • Definiowanie ryzyka projektu,

  • Współtworzenie wewnętrznych spotkań Project Managerów (community).

Nasze wymagania

  • Min. 3 lata doświadczenia zawodowego w zarządzaniu projektami IT,

  • Praktyczna wiedza o cyklu życia oprogramowania (zwłaszcza w technologiach .NET, Angular/React, iOS/Android),

  • Doświadczenie w pracy z AzureDevOps lub Jira/Confluence oraz Git’em,

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie),

  • Doświadczenie w pracy w środowisku Agile (Scrum, Kanban),

  • Umiejętność identyfikowania problemów, znajdowania i wdrażania rozwiązań,

  • Umiejętność rozwiązywania potencjalnych konfliktów oraz sytuacji stresowych w zespole,

  • Umiejętność zarządzania i skalowania procesów,

  • Umiejętność organizowania pracy i ustalania priorytetów,

  • Wiedza z obszaru IT, która pozwoli na swobodną komunikację oraz współpracę z zespołem developerskim i klientem,

  • Doskonałe umiejętności komunikacji interpersonalnej,

  • Wykazywanie się odpowiedzialnością i samodzielnością. Proaktywne podejście do rozwiązywania problemów.

  • Certyfikaty np. PSM I, AgilePM, PMP lub inne,

  • Doświadczenie z Click-up, Basecamp, Figma, Miro.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • agile
  • scrum
  • kanban

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy

    To oferujemy

    • Możliwość pracy w pełni zdalnej (także po pandemii!),

    • Elastyczne godziny (core godzinowy 10:00 - 15:00),

    • Wybór formy współpracy (Umowa o Pracę, B2B, Umowa Zlecenie),

    • Służbowy sprzęt i budżet na akcesoria,

    • Roczny budżet szkoleniowy,

    • Pakiet sportowy, opiekę medyczną i ubezpieczenie grupowe (także przy współpracy w oparciu o kontrakt B2B),

    • Budżet integracyjny,

    • Pracę w firmie o płaskiej strukturze w zgranym zespole Nerdów :)

    Benefity

    • dofinansowanie zajęć sportowych

    • prywatna opieka medyczna

    • dofinansowanie szkoleń i kursów

    • ubezpieczenie na życie

    • możliwość pracy zdalnej

    • elastyczny czas pracy

    • spotkania integracyjne

    Etapy rekrutacji
    1

    Rozmowa z działem HR: ok. 40 min

    2

    Weryfikacja techniczna w formie videocall'a: ok. 1.5h

    3

    Decyzja i feedback z przebiegu rekrutacji

    ANGRY NERDS

    Jesteśmy Angry Nerds - software house z Wrocławia. Od 2015 roku tworzymy customowe rozwiązania z obszarów Web, Mobile, Cloud, Internet of Things i Augmented Reality dla klientów z całego świata.

    Przewiń do profilu firmy