Ta oferta pracy jest nieaktualna od 643 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

IT Project Manager

  • Opole, opolskie
  • Kierownik
  • 12.01.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Opole
    Nr ref.: Nr Ref.: M/O

    Axxiome Polska należy do globalnej grupy Axxiome z siedzibą w Szwajcarii, specjalizującej się w doradztwie biznesowym oraz wdrożeniach systemów IT dla banków, instytucji finansowych oraz ubezpieczeniowych na całym świecie.

    Nowoczesne technologie mobilne oraz webowe sprawiają, że Twoje serce bije szybciej? Masz doświadczenia w roli managera kierującego grupą developerów? Twoje miejsce jest u nas!

    OFERUJEMY

    • możliwość zarządzania zespołem ok. 15 osób
    • pracę w bardzo ciekawych, międzynarodowych projektach wykorzystujących nowoczesne technologie Web oraz Mobile: JS, UI5, HTML5, SWIFT2, Objective-C, Java, OSGi, Cordova, PhoneGap oraz narzędzia projektowe: Youtrack, Jenkins, Git oraz Selenium
    • uczestniczenie w tworzeniu nowych produktów dla instytucji finansowych
    • umowę o pracę
    • elastyczny czas pracy
    • benefity pozapłacowe, m. in. prywatna opieka medyczna, karta Multisport, finansowanie nauki języków obcych

    OCZEKUJEMY

    • 4-5 lat doświadczenia w zarządzaniu projektami w obszarach Web i Mobile oraz technologiach Java/Objective-C
    • dobrej znajomości metodologii Scrum w projektach IT (min. 2 cykle projektowe)
    • umiejętności tłumaczenia wymagań funkcjonalnych klienta na zadania i plan projektu
    • dobrej znajomości j. niemieckiego i angielskiego
    • doświadczenia w zarządzaniu min. 5-osobowym zespołem

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW

    • nadzór nad realizacją projektów w technologiach mobilnych oraz Java
    • wsparcie zespołu programistów przy rozwiązywaniu problemów technicznych
    • wdrażanie rozwiązań i aplikacji bazujących na technologiach Webowych, Hybrid Mobile Apps, Java, Objective-C, Swift
    • udział w zadaniach projektowych 30% czasu pracy oraz 70% - zarządzanie projektami
    • utrzymywanie kontaktów z klientem oraz dbanie o efektywny przepływ informacji między zespołem projektowym, a innymi lokalizacjami projektu
    • ocena, monitorowanie i koordynacja realizacją zadań projektowych

    Axxiome more than work!

    Osoby zainteresowane współpracą z Axxiome zapraszamy do przesłania aplikacji w postaci CV wraz z numerem referencyjnym M/O w temacie wiadomości za pomocą przycisku Aplikuj teraz.