Oferta pracy

co to?

IT Project Manager

ADVOX S.C.O firmie

umowa o pracę
5 5509 100 brutto / mies.
kontrakt B2B
6 00012 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

Technologie, których używamy

Wymagane

  • e-commerce

  • jira

  • agile

Mile widziane

  • magento

  • ux

  • ui

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • przejmiesz opiekę nad paroma działającymi serwisami opartymi o Magento oraz PWA: komunikację z klientem, budowanie backlogu, merytoryczne konsultacje, kontrolę budżetów,

  • pokierujesz nowymi projektami: od etapu wyceny po go-live i dalszą obsługę,

  • weźmiesz udział w analizach przedwdrożeniowych i warsztatach,

  • wyjedziesz na konferencje i branżowe meetupy, odwiedzisz targi i szkolenia - soon :),

  • poprowadzisz lub zagościsz na standupach, planingach, retro i innych scrumowych rytuałach, które nie są dla nas “sztuką dla sztuki”.

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację - pogadamy podczas rekrutacji, bo w późniejszej pracy gadania będzie dużo,

  • min. 2 lata doświadczenia na analogicznym stanowisku - musisz wiedzieć, czym jest repo, czym jest GIT, i czym jest SSL,

  • zrozumienie założeń metodyk zwinnych (Agile),

  • umiejętność rozpisywania kryteriów akceptacyjnych,

  • precyzja w komunikacji - musisz umieć wyrazić swoje myśli zarówno w mowie, jak i w piśmie,

  • znajomość branży e-commerce,

  • biegłość w obsłudze JIRY.

  • znajomość Magento

  • wiedza z zakresu UX i analityki webowej,

  • zacięcie do poszerzania wiedzy technicznej,

  • certyfikat Magento Solution Specialist,

  • doświadczenie w przygotowywaniu planów projektowych (WBS, Gantt, User Story Map itd.).

To oferujemy

  • możliwość realizacji własnych pomysłów,

  • wymianę wiedzy z innymi PMami,

  • rozwój w sferze e-commerce i technologii,

  • wynagrodzenie 4000 - 6500 zł netto UoP lub 6 000 - 12 000 zł netto B2B

  • budżet na książki, kursy, szkolenia, konferencje i certyfikaty,

  • płaską strukturę i świetną atmosferę,

  • prywatną opiekę medyczną, bezpłatną kartę Multisport, naukę języka angielskiego, masaże w biurze.

ADVOX S.C.

Na początek kilka liczb: dobre 11 lat na rynku, ponad 60 osób na pokładzie i niemal 150 projektów w JIRZE.

Na drugie danie parę nazw: Magento, Symfony, React, Angular, PWA.

I dalej: sklepy internetowe, portale informacyjne, programy do zarządzania magazynami, PIMy, POSy i aplikacje użytkowe.

A na to wszystko jeszcze zwinne zespoły, sprinty, standupy, retro i sporo, sporo nauki oraz wyciągania wniosków.

To my - Advox Studio. Teraz Twoja kolej.

Jeżeli w powyższych hasłach widzisz to, co lubisz i chcesz robić, nie czekaj: podeślij CV i umów się z nami na rozmowę.

Przewiń do profilu firmy