Oferta pracy

IT Project Manager

Majorel Polska

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie projektami IT

  • przygotowywanie planów działania, ustalanie wytycznych do projektów

  • koordynowanie spotkań projektowych

  • kontakt z klientem wewnętrznym

  • współpraca z zespołami zewnętrznymi i wewnętrznymi

  • dbanie o swobodny przypływ informacji pomiędzy uczestnikami projektu

  • przygotowywanie raportów i dokumentacji

  • uczestnictwo w przetargach związanych z rozwiązaniami IT

  • planowanie budżetów IT

Nasze wymagania

  • minimum trzyletnie doświadczenie w pracy jako PM

  • wyższe wykształcenie

  • teoretyczna i praktyczna znajomość metodyk procesu zwinnego wytwarzania oprogramowania (Agile, Scrum)

  • umiejętność analizowania i sprawnego rozwiązywania problemów związanych z zarządzaniem projektami IT

  • wielozadaniowość oraz wysokie umiejętności organizacji pracy własnej i zespołu

  • silne umiejętności komunikacyjne, doświadczenie w pracy z zespołami wewnętrznymi, zewnętrznymi oraz w kontakcie z klientami

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • umiejętności analityczne

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość rozwoju i nauki w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Wsparcie organizacji w umocnieniu Twoich kompetencji

  • Przyjazne środowisko pracy i wsparcie zespołu

  • Pakiet benefitów do wyboru