Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Ecommerce Project Manager (Scrum)

Panda Group sp. z o.o.

10 00014 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Rubież 46, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Rubież 46

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie jednego projektu w SCRUM dla www.tink.de, najszybciej rozwijającego się marketplace z produktami IoT w Europie zachodniej

  • komunikacja z Product Ownerem po stronie klienta w języku angielskim

  • analiza potrzeb biznesowych i definiowanie wymagań dla zespołu

  • ustalanie priorytetów dla zadań uwzględniając czas, wartość biznesową

  • koordynacja wdrażania nowych funkcjonalności

Nasze wymagania

  • masz co najmniej 3 lata doświadczenia w prowadzeniu projektów IT,

  • prowadziłaś/eś projekty z wykorzystaniem Scrum,

  • bardzo dobrze znasz angielski w mowie i piśmie (B2+) - cała komunikacja z klientem odbywa się w języku angielskim,

  • JIRA lub inny system do zarządzania projektami nie jest Ci obcy,

  • potrafisz planować pracę zespołu oraz monitorować postępy projektu,

  • rozwiązywanie blockerów to dla Ciebie woda na młyn,

  • samodzielność to Twoje drugie imię,

  • znasz co namniej jeden system eCommerce

  • to jesteś odpowiednią osobą do naszego zespołu :)

To oferujemy

  • dużą samodzielność w prowadzeniu projektu,

  • MacBook lub Lenovo ThinkPad,

  • 20 dni płatnego urlopu,

  • pracę w biurze lub 100% zdalnie (teraz i po pandemi),

  • elastyczne godziny pracy,

  • budżet szkoleniowy oraz dofinansowanie certyfikatów,

  • kartę Multisport Plus.

O nas

Cześć, jako Panda Group specjalizujemy się od ponad 8 lat we wdrożeniach eCommerce opartych o Magento. Działamy głównie z klientami z USA, UK, Holandii oraz Niemiec.

Projekt, który będziesz prowadził/a to tink.de Jeden z najszybciej rozwijających się marketplace w Europie zachodniej. W 5 lat od startu sklep osiągnął 40 MLN EURO sprzedaży. Współpracujemy razem od ponad 5 lat a plany na rozwój są ogromne :)

Pracujemy w SCRUM wewnętrznym zespołem składającym się z:

- frontend developerów,

- backend developerów,

- testerów,

- i Ciebie jako PM'a :)

Poznaj etapy rekrutacji:

[1.] 15-20 minutowa rozmowa telefoniczna. Podczas rozmowy sprawdzamy:

- dopasowanie kandydata/ki do stanowiska pod względem wymogów minimalnych, języka angielskiego,

- oczekiwania względem projektu,

- wymagania finansowe,

- dostępność.

[2.] 60-90 minutowa rozmowa online (Google Meet) z PM'em z naszej firmy. Podczas rozmowy sprawdzamy:

- doświadczenie na podobnym stanowisku,

- znajomość metodologii zarządzania projektami,

- zachowania w realnych sytuacjach z projektów,

- preferowany sposób zarządzania projektem.

[3.] W przypadku pozytywnego przejścia procesu rekrutacyjnego przedstawiamy ofertę podjęcia współpracy i dołączenia do naszego zespołu Pandy :)