Logo Pracuj.pl

IT Project Manager

PEKABEXO firmie

  • Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzanie projektów IT
  • Proponowanie rozwiązań dla biznesu,
  • Analizowanie trendów rozwojowych podobnych systemów,
  • Analizowanie bieżących wymogów, weryfikacja ich zgodności z projektem, aktualizacja wymagań biznesowych,
  • Odpowiedzialność za wdrożone rozwiązania, za ich zgodność z projektem i budżetem,
  • Tworzenie dokumentacji oraz szkolenie użytkowników,
  • Przygotowanie i koordynacja testów,

Nasze wymagania

  • Znajomość zagadnień w obszarach biznesowych np.: sprzedaż, księgowość, logistyka.
  • Doświadczenia w prowadzeniu analiz zgłaszanych potrzeb biznesowych.
  • Doświadczenie w projektowaniu i wdrożeniach systemów biznesowych np.: ERP, CRM, BI.
  • Doświadczenie w pracy z relacyjnymi bazami danych.
  • Doświadczenie w pracy w metodykach zwinnych i kaskadowymi
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2.
  • Łatwość szybkiego przyswajania i przekazywania wiedzy.
  • Komunikatywność oraz dobre umiejętności interpersonalne i komunikacyjne.

To oferujemy

  • Pracę na samodzielnym stanowisku w zespole dzielącym się wiedzą,
  • Elastyczność formy współpracy: UoP lub B2B,
  • Możliwość pracy hybrydowej,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Dofinansowanie nauki,
  • Nagroda za rekomendację pracownika,
  • Eventy integracyjne dla pracowników i ich rodzin,
  • Świeże owoce,
  • Wsparcie z ZFŚS,
  • Naukę języków obcych,
  • Szkolenia techniczne,
  • Udział w targach i konferencjach branżowych,
  • Konkursy dla pracowników,
  • Wsparcie dla cudzoziemców.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • parking dla pracowników
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • pikniki rodzinne

Pekabex od ponad 50 lat jest największym polskim producentem elementów prefabrykowanych oraz generalnym wykonawcą. Ponad 2 tysiące naszych specjalistów zajmuje się projektowaniem, produkcją, logistyką, montażem oraz wykonawstwem i developmentem inwestycji. Produkujemy elementy wykorzystywane do realizacji w nowoczesnej technologii modułowej obiektów takich jak: hale produkcyjne, magazyny, biura, obiekty handlowe, dworce, parkingi, osiedla mieszkaniowe, mosty i tunele, w sześciu fabrykach: w Poznaniu, Bielsku-Białej, Mszczonowie, dwóch w Gdańsku, a także w niemieckim Marktzeuln. Prowadzimy inwestycje budowlane w Polsce, krajach skandynawskich i Niemczech. Naszą największą wartością są ambitni, zaangażowani i lubiący swoją pracę ludzie. Działamy odpowiedzialnie i rzetelnie.

IT Project Manager, Poznań