Oferta pracy

IT Project Manager/Product Owner

NOVOMATIC Technologies Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Krakowska 368, Zabierzów (pow. krakowski), Kraków

  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Scrum

  • AgilePM

  • PMI

  • Prince2

  • Jira

  • Confluence

Twój zakres obowiązków

Co będziesz robić?

- Zarządzać międzynarodowymi projektami IT w pełnym cyklu: od zebrania i analizy wymagań po wdrożenie zaprojektowanego rozwiązania u klienta

- Organizować i nadzorować zadania realizowane przez zespoły projektowe,

w tym developerskie

- Współpracować z międzynarodowymi klientami oraz uczestniczyć we wdrożeniach u klienta

- Uczestniczyć w opracowaniu długoterminowych planów związanych

z rozwojem produktów, dbać o ich spójność z celami i strategią biznesową

Co musisz umieć?

- Zastosować w praktyce reguły dotyczące cyklu rozwoju oprogramowania, szczególnie te związane z analizą potrzeb klienta dla tworzonych systemów informatycznych

- Dobrze rozumieć zagadnienia z obszaru analityki biznesowej

- Pracować w oparciu o uznane metodyki / frameworki służące do prowadzenia projektów softwarowych (Scrum, AgilePM, PMI, Prince2) oraz znać narzędzia wspierające zarządzanie projektami (Jira, Confluence)

- Na każdym etapie projektu, wykorzystywać w praktyce swoją wiedzę i doświadczenie ze styku technologii oraz biznesu aby wpływać na jakość i terminowość dostarczenia projektowanego dla klienta rozwiązania

- Język angielski - biegle w mowie i piśmie

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki informatyczne lub pokrewne)

  • +3 lata doświadczenia w zarządzaniu projektami rozwoju oprogramowania w pełnym cyklu

  • Doświadczenie w roli Product Ownera oraz praktyczna znajomość Scrum

  • Analityczne myślenie

  • Efektywność, samodzielność w działaniu i doskonała organizacja pracy

  • Skuteczna komunikacja i współpraca w ramach zespołów projektowych i z klientem

To oferujemy

  • Elastyczny czas pracy

  • Indywidualny budżet szkoleniowy i dodatkowy urlop szkoleniowy

  • Praca z domu

  • Pakiet relokacyjny

  • Opieka medyczna & ubezpieczenie na życie

  • Kafeteria MyBenefit

  • Parking: auta i rowery

  • Dofinansowanie do posiłków

  • Sport & Integracja

  • Program poleceń

  • Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym

  • Zdrowe przekąski, owoce i warzywa

  • Yoga & Fitness w biurze

  • Lektoraty językowe

  • Carpooling

  • Nowoczesne biuro

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • pakiet relokacyjny

  • program rekomendacji pracowników

NOVOMATIC Technologies Poland Sp. z o.o.

Jesteśmy krakowskim centrum R&D i już od 20 lat realizujemy projekty IT z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Na pokładzie mamy blisko 300 ekspertów, którzy specjalizują się w obszarach projektowania i wytwarzania systemów rozproszonych, implementacji gier oraz dostarczania platform softwareowych dla terminali gameingowych. Dzięki wiedzy domenowej gromadzonej przez lata tworzymy rozwiązania end-to-end, które stały się core branży rozrywki na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy