Oferta pracy

IT Project Manager - Project Coordinator

ENZODEO firmie

  • Wioślarska 8, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

ENZODE

Wioślarska 8

Warszawa

Technologie, których używamy

System operacyjny

O projekcie

Jeśli chcesz pracować przy projektach z obszaru e-commerce, Big Data i wielu innych, a przy tym wszystkim móc popijać kawę na bulwarach, nad samym brzegiem Wisły – to miejsce jest dla Ciebie!

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie projektów, procesów biznesowych oraz wsparcie w ramach prowadzonych działań

  • Odpowiedzialność za terminową realizację projektów oraz nadzór nad ich budżetem

  • Reasearch i analiza rynku, konkurencji oraz danych biznesowych na potrzeby projektu

  • Udział w bieżących zadaniach projektowych, szukanie i proponowanie rozwiązań

  • Monitorowanie, analiza i raportowanie statusu projektów

  • Przygotowanie dokumentacji projektowej

  • Kontakt i współpraca z zespołami projektowymi jaki i z zewnętrznym dostawcami ( tj. zewnętrzny software house)

Nasze wymagania

  • Min 3 lata doświadczenia w koordynacji projektów lub byciu odpowiedzialnym za dany wycinek projektu

  • Umysł analityczny

  • Znajomość zasad i metodyk zarządzania projektami

  • Doświadczenie we współpracy z różnymi obszarami biznesowymi

  • Nastawienie na cel, umiejętność rozwiązywania problemów oraz determinacja w ich rozwiązywaniu

  • Chęć pracy w dynamicznym środowisku

  • Dobra znajomość języka angielskiego

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

To oferujemy

  • Możliwość uczestniczenia w ambitnych projektach i realny wpływ na kształt tworzonego oprogramowania

  • Kontakt z najnowszymi technologiami, m.in.Symfony, Django, FastAPI, React, Kafka, Redis, MongoDB, Docker Swarm, GitLab Pipelines, Ansible, Microservices architecture

  • Współpracę z doświadczonym zespołem inżynierów, chętnie dzielącym się swoją wiedzą

  • Dofinansowanie do szkoleń w celu podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Efektywną organizację pracy (Code Reviews, CI, CD, Scrum / Kanban)

  • Wydajny sprzęt do pracy (MacBook Pro albo analogiczny laptop z Windows) z dwoma monitorami i wszystkimi niezbędnymi dodatkami, które możesz wybrać samodzielnie

  • Elastyczne godziny pracy w prestiżowym biurze przy bulwarach wiślanych

  • Mniejsze i większe, ale regularne eventy w naszym super zespole

  • Brak nudy i nieformalny klimat

  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do Twoich umiejętności

  • W trosce o dobrą kondycję, dofinansowaną opiekę medyczną i kartę Multisport

  • Świeże owoce i pyszną kawę

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • kawa / herbata

  • napoje

ENZODE

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się software house, należącym do grupy Raisead, w skład której wchodzą między innymi takie marki jak Intredo, Humaine czy BeGlossy. Tworzymy dla swoich klientów nowoczesne i złożone rozwiązania z obszaru omnichannel commerce, a nasz zespół to doświadczeni pasjonaci, którzy dzięki swojej wiedzy i zdolnościom technologicznym budują innowacyjne rozwiązania.

Co nas wyróżnia:

• Praca z najnowszymi technologiami.

• Zarząd firmy to wyjątkowi eksperci z obszaru Development, Technology, Big Data, więc rozumieją Twoje potrzeby i doświadczenia.

• Płaska struktura – decyzje podejmujemy błyskawicznie.

• Masz realny wpływ na zmiany w organizacji, Twoje pomysły mogą stać się jej częścią!

Przewiń do profilu firmy