Logo Pracuj.pl

IT Project Manager - Project Coordinator

ENZODEO firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

ENZODE

Wioślarska 8

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

System operacyjny

O projekcie

Jeśli chcesz pracować przy projektach z obszaru e-commerce, Big Data i wielu innych, a przy tym wszystkim móc popijać kawę na bulwarach, nad samym brzegiem Wisły – to miejsce jest dla Ciebie!

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie projektów, procesów biznesowych oraz wsparcie w ramach prowadzonych działań
  • Odpowiedzialność za terminową realizację projektów oraz nadzór nad ich budżetem
  • Reasearch i analiza rynku, konkurencji oraz danych biznesowych na potrzeby projektu
  • Udział w bieżących zadaniach projektowych, szukanie i proponowanie rozwiązań
  • Monitorowanie, analiza i raportowanie statusu projektów
  • Przygotowanie dokumentacji projektowej
  • Kontakt i współpraca z zespołami projektowymi jaki i z zewnętrznym dostawcami ( tj. zewnętrzny software house)

Nasze wymagania

  • Min 3 lata doświadczenia w koordynacji projektów lub byciu odpowiedzialnym za dany wycinek projektu
  • Umysł analityczny
  • Znajomość zasad i metodyk zarządzania projektami
  • Doświadczenie we współpracy z różnymi obszarami biznesowymi
  • Nastawienie na cel, umiejętność rozwiązywania problemów oraz determinacja w ich rozwiązywaniu
  • Chęć pracy w dynamicznym środowisku
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

To oferujemy

  • Możliwość uczestniczenia w ambitnych projektach i realny wpływ na kształt tworzonego oprogramowania
  • Kontakt z najnowszymi technologiami, m.in.Symfony, Django, FastAPI, React, Kafka, Redis, MongoDB, Docker Swarm, GitLab Pipelines, Ansible, Microservices architecture
  • Współpracę z doświadczonym zespołem inżynierów, chętnie dzielącym się swoją wiedzą
  • Dofinansowanie do szkoleń w celu podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Efektywną organizację pracy (Code Reviews, CI, CD, Scrum / Kanban)
  • Wydajny sprzęt do pracy (MacBook Pro albo analogiczny laptop z Windows) z dwoma monitorami i wszystkimi niezbędnymi dodatkami, które możesz wybrać samodzielnie
  • Elastyczne godziny pracy w prestiżowym biurze przy bulwarach wiślanych
  • Mniejsze i większe, ale regularne eventy w naszym super zespole
  • Brak nudy i nieformalny klimat
  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do Twoich umiejętności
  • W trosce o dobrą kondycję, dofinansowaną opiekę medyczną i kartę Multisport
  • Świeże owoce i pyszną kawę

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • kawa / herbata
  • napoje

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się software house, należącym do grupy Raisead, w skład której wchodzą między innymi takie marki jak Intredo, Humaine czy BeGlossy. Tworzymy dla swoich klientów nowoczesne i złożone rozwiązania z obszaru omnichannel commerce, a nasz zespół to doświadczeni pasjonaci, którzy dzięki swojej wiedzy i zdolnościom technologicznym budują innowacyjne rozwiązania.

Co nas wyróżnia:

• Praca z najnowszymi technologiami.

• Zarząd firmy to wyjątkowi eksperci z obszaru Development, Technology, Big Data, więc rozumieją Twoje potrzeby i doświadczenia.

• Płaska struktura – decyzje podejmujemy błyskawicznie.

• Masz realny wpływ na zmiany w organizacji, Twoje pomysły mogą stać się jej częścią!

IT Project Manager - Project Coordinator, Wioślarska 8, Warszawa