Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

IT Project Manager

TECHUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

6 2006 900 brutto / mies.

TECHUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Stanisława Moniuszki 11

Rzeszów

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie i koordynowanie ambitnych i zróżnicowanych projektów z obszaru IT

  • Uzgadnianie celów biznesowych, zakresu projektów oraz wymagań, zarządzanie harmonogramem

  • Praca z zespołem programistów

  • Samodzielna koordynacja projektów współpraca z klientem

  • Koordynacja współpracy z partnerami zewnętrznymi

  • Umiejętność rozwiązywania problemów i kreatywnego myślenia

  • Umiejętność monitorowania i kontroli postępu prac

  • Cykliczne raportowanie postępu prac

  • Utrzymywanie relacji ze stałymi klientami i pozyskiwanie nowych

  • Mile widziana płynna komunikacja w języku angielskim (poziom B2/C1)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Minimum 2 lata doświadczenia na analogicznym stanowisku

  • Znajomość metodyk zarządzania projektami Prince, Agile

  • Znajomość informatycznych narzędzi organizacji pracy

  • Umiejętność pracy wielozadaniowej oraz prowadzenia wielu tematów równocześnie

  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne

  • Umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych

  • Rozwinięte kompetencje liderskie

  • Umiejętność myślenia wysokopoziomowego (big picture thinking)

  • Wysoka koncentracja na detalach

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum C1

To oferujemy

  • Pracę na pełny etat w centrum Rzeszowa z miejscem parkingowym

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Metody realizacji projektów zgodnie z obowiązującymi standardami i trendami

  • Przyjacielską atmosferę w fajnym zespole

  • Wynagrodzenie 4,5 -5 k netto plus premie pieniężne

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Umowa o pracę

TechUp Sp. z o.o. to software house z siedzibą mieście Rzeszów. Oprogramowanie dedykowane dla firm, którego jesteśmy twórcami, obejmuje zarówno aplikacje webowe i aplikacje mobilne, proste i zaawansowane strony i sklepy internetowe, jak i dedykowane platformy.

Jako software house realizujemy zlecenia kompleksowo, tj. projektujemy, wdrażamy, integrujemy i serwisujemy dedykowane oprogramowanie dla firm. Nasi programiści zajmujący się tworzeniem oprogramowania i narzędzi wykorzystywanych w systemach B2B, B2C i C2C posiadają odpowiednią, specjalistyczną wiedzę, wieloletnie doświadczenie w pracy z klientami z Polski i z zagranicy oraz dysponują odpowiednim warsztatem. Są jednocześnie kreatywni, otwarci na nowe pomysły i szukają rozwiązań dopasowanych do potrzeb naszych klientów.

Przewiń do profilu firmy