Logo Pracuj.pl

IT Project Manager

Benefit Systems S.A.O firmie

Benefit Systems S.A.

plac Europejski 2

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie projektów
  • wybór, koordynacja i zarządzanie zespołami projektowymi i podwykonawcami
  • skuteczne i precyzyjne komunikowanie istotnych informacji dotyczących projektów
  • kontakt z klientem wewnętrznym i odpowiadanie na jego potrzeby
  • wsparcie właścicieli projektów w planowaniu i monitorowaniu postępów prac w celu dotrzymywania terminów, jakości i budżetu
  • tworzenie dokumentacji projektowej
  • analiza, planowanie, organizacja i kontrola prac na wszystkich etapach realizacji projektu w tym zarządzanie dokumentacją projektową
  • współpraca z dostawcami zewnętrznymi, w szczególności z firmami dostarczającymi rozwiązania informatyczne

Nasze wymagania

  • minimum 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami na styku IT i szeroko rozumianego Biznesu
  • znajomość narzędzi i metodyk zarządzania projektami, a w szczególności metodyk zwinnych
  • wiedzę i doświadczenie w pozyskiwaniu i pracy z dostawcami zewnętrznymi przy tworzeniu rozwiązań informatycznych
  • wiedzę na temat procesu budowy systemów informatycznych
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołami projektowymi
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • elastyczność i zdolność dostosowywania się do zmieniających się priorytetów
  • kreatywność i samodzielność w rozwiązywaniu problemów
  • umiejętność efektywnej pracy zarówno samodzielnie, jak i w środowisku zespołowym

To oferujemy

  • Na mecie czeka na Ciebie umowa o pracę
  • Otrzymasz pakiet szkoleń wdrożeniowych i rozwojowych
  • Pracujemy przy Pl. Europejskim, blisko stacji metra Rondo Daszyńskiego
  • Jesteśmy różni i lubimy wstawać o rożnych porach - pracę zaczynamy między 8:00 a 9:00 i cenimy sobie work-life balance
  • Otrzymasz dodatkowe dni urlopu adekwatne do stażu pracy Benefit Systems
  • Poziom energii uzupełniamy aromatyczną kawą i herbatą, a na większy głód mamy lunche, podczas których korzystamy z karty BenefitLunch
  • Możesz skorzystać z dodatkowego wsparcia w nauce języka angielskiego
  • Mamy dla Ciebie kartę MultiSport oraz możliwość zakupu karty dla Twoich najbliższych
  • Otrzymasz dostęp do programu kafeteryjnego MyBenefit oraz tańsze bilety do kina i teatru
  • Możesz dołączyć do grupowego ubezpieczenia oraz skorzystać z prywatnej opieki medycznej
  • Jako rodzic możesz otrzymać dofinansowanie do żłobków i przedszkoli oraz wyprawki do szkoły dla Twoich dzieci
  • W biurze czeka na Ciebie firmowa biblioteka i planszoteka
  • W BS Twój weekend będzie dłuższy – w piątki pracujemy krócej

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • siłownia w biurze
  • firmowa biblioteka
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • jeden krótszy dzień pracy
  • dodatkowy urlop
  • Gry planszowe

Benefit Systems S.A. działa na polskim rynku od 2001 roku, a od 2011 roku notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Karta MultiSport – najważniejszy produkt spółki został zaprezentowany światu w 2004 roku i w ciągu kilkunastu lat stał się jednym z najpopularniejszych benefitów w Polsce – obecnie korzysta z niego ponad 1 000 000 Użytkowników, a 78 proc. z nich deklaruje, że ćwiczy więcej właśnie dzięki karcie MultiSport.

IT Project Manager, plac Europejski 2, Warszawa