Oferta pracy

IT Project Manager

NTT DATA Business Solutions sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie projektami informatycznymi na wszystkich etapach

  • Zarządzanie projektami transformacyjnymi itelligence

  • Planowanie prac oraz monitorowanie harmonogramu działań zespołu projektowego

  • Zarządzanie ryzykiem w projektach

  • Nadzorowanie i raportowanie postępu prac w projektach

  • Monitorowanie budżetów projektów

  • Zapewnianie efektywnej komunikacji oraz dbanie o dobre relacje zarówno z Klientami jak i między członkami zespołów projektowych

  • Przygotowywanie prezentacji oraz szkoleń zwiazanych z prawidłową realizacją projektów

  • Współpraca z oddziałami itelligence w innych krajach

  • Aktywny udział w opracowywaniu optymalizcji procesów w itelligence

Nasze wymagania

  • Posiadasz 3 lata doświadczenia na stanowisku kierownika projektów w branży IT lub SAP (preferowane doświadczenie w obszarze SAP Basis)

  • Swobodnie komunikujesz się w języku angielskim (poz.min. B2)

  • Chcesz pracować w międzynarodowych zespołach w firmie o globalnym zasięgu

  • Chcesz brać udział w procesach transformacji organizacji i mieć wpływ na jej przyszłe działanie

  • Masz analityczne myślenie i potrafisz pracować pod presją czasu

  • Cechuje Cię wysokie zaangażowanie, komunikatywność, proaktywność oraz samodzielność

  • Dobrze organizujesz własny czas, dbasz o jakość swojej pracy i dotrzymujesz terminów

  • Znasz branżę IT/SAP i chcesz dalej się w niej rozwijać

  • Posiadasz lub chcesz zdobyć certyfikat związany z zarządzaniem projektami (np. PMP, Agile)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • mieszkanie służbowe

  • wyprawka dla dziecka

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • platforma benefitowa

  • nowoczesne technologie

  • program poleceń pracowiczych

  • nagrody jubileuszowe

Etapy rekrutacji
1

Przesłanie aplikacji

2

Rozmowa z działem HR

3

Rozmowa z Managerem

4

Decyzja o zatrudnieniu

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • budżet rozwojowy

  • konferencje w Polsce

  • konferencje zagraniczne

  • mentoring

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

Tak organizujemy naszą pracę

  • u klienta

  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie

  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne

  • agile

  • scrum

  • waterfall