Oferta pracy

IT Project Manager

EDIPRESSE POLSKA S.A.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

Technologie, których używamy

Wymagane

  • HTML

  • CSS

  • PHP

Twój zakres obowiązków

  • Analiza wymagań funkcjonalnych i technicznych.

  • Precyzowanie kryteriów odbioru realizowanych zadań.

  • Precyzowanie technicznych wymagań realizowanych zadań.

  • Dekompozycja zadań na mniejsze.

  • Projektowanie scenariuszy testowych.

  • Testowanie budowanych rozwiązań.

  • Realizacja zadań technicznych nie wymagających programowania.

  • Koordynacja zadań wymagających współpracy z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi.

  • Koordynacja wdrażania nowych funkcjonalności.

Nasze wymagania

  • Znajomości zagadnień dotyczących procesów wytwarzania oprogramowania.

  • Znajomości technologii HTML, CSS, JS, PHP pozwalająca na swobodne testowanie aplikacji.

  • Podstawowej znajomości zagadnień z zakresu architektury systemów opartych o mikroserwisy.

  • Podstawowej znajomości relacyjnych oraz nierelacyjnych baz danych.

  • Dobrego rozumienia procesów e-commerce.

  • Wykształcenia technicznego.

To oferujemy

  • Udział w dużym, ciekawym technologicznie i biznesowo projekcie e-commerce.

  • Doświadczony i przyjazny zespół programistów.

  • Możliwość ciągłego szkolenia i rozwoju zawodowego

  • Samodzielność działania i realny wpływ na budowanie platform typu marketplace

  • Miłą atmosferę i otwartą, nowoczesna kulturę pracy

  • Zatrudnienie na podstawie wybranej formy: umowy o pracę lub B2B(z płatnymi urlopami) z wynagrodzeniem uzależnionym od doświadczenia i umiejętności

  • Pakiet benefitów: prywatną opiekę medyczną i możliwość wykupienia na preferencyjnych warunkach ubezpieczenia na życie oraz karty sportowe, zniżki na kursy językowe

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • płatny urlop na B2B

EDIPRESSE POLSKA S.A.

Edipresse Polska to firma mediowa z silną pozycją na rynku wydawniczym oraz w obszarze mediów cyfrowych. Wyróżniamy się znaczącymi i rosnącymi przychodami w obszarze Internetu oraz silnymi brandami zarówno w segmencie magazynów jak i digital.Intensywnie rozwijamy nasze portfolio serwisów internetowych (m.in. polki.pl, viva.pl, wizaz.pl, party.pl, niania.pl, mamotoja.pl) oraz magazyny. Stale pracujemy nad usprawnieniem naszych portali i wprowadzamy nowe pomysły związane z e-commerce

Przewiń do profilu firmy